کد خبر : 47080

بوژیدار رادوشوویچ با ثبت دهمین کلین شیت فصل، آمار بسیار خوب خود را حفظ کرد.

به گزارش ورزش سه، پرسپولیس در شرایطی موفق به پیروزی مقابل فولاد شد که بوژیدار رادوشوویچ دوباره دروازه خود را بسته نگه داشت. این گلر کروات که در سال جدید هیچ گلی را دریافت نکرده، این بار با ثبت چند سیو موفق به کلین شیت شد که یکی از آن ها بسیار دیدنی بود.

در آخرین دقایق نیمه اول او در موقعیت تک به تک ضربه مهاجم فولاد را مهار کرد و اجازه گلزنی را به او نداد. در نیمه دوم نیز رادو با چند خروج مطمئن، مانع از سرزنی مهاجمان بلند قد تیم نکونام شد.

نمایش درخشان بوژیدار در حالی رقم خورد که او این فصل در ۱۱ بازی تنها یک گل خورده و با ثبت ۱۰ کلین شیت جزو بهترین دروازه‌بان های لیگ برتر ایران است. رادو حالا امیدوار است که در پنج بازی آینده نیز بدرخشد و رکورد فوق العاده کلین شیت در ۹۳.۷۵٪ از بازی ها را به جای بگذارد که آماری باورنکردنی است.

نکته جالب این که خط دفاعی پرسپولیس با رهبری سیدجلال حسینی و حضور ستارگانی چون شجاع خلیل زاده، محمد نادری، مهدی شیری و دروازه بانی بوژیدار رادوشوویچ، فرصت رسیدن به رکورد بهترین خط دفاعی تاریخ لیگ برتر را هم دارند. رکوردی که آبی ها فصل گذشته با دریافت تنها ۱۳ گل از خود به جای گذاشتند و حالا پرسپولیس با ۱۱ گل در تعقیب آن هاست.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها