کد خبر : 47067

فرهاد مجیدی فهرستی را از بازیکنان مد نظر خود برای فصل بعد آماده کرده، اما هنوز به مدیران استقلال ارائه نکرده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، لیگ برتر فوتبال بعد از تغطیلات کرونایی برای استقلال خیلی خوش یُمن نبود. این تیم برای کسب عنوان قهرمانی امیدی ندارد. فرهاد مجیدی بر این باور است که استقلال برای فصل آتی نیاز به تقویت دارد و مسئولان این باشگاه باید چند بازیکن مطرح را به خدمت بگیردند.

اگر چه بازیکنان مصدوم و مبتلا به کرونا موفق شدند در برخی از دیدار‌های استقلال در ترکیب حضور داشته باشند، اما فصل آتی نیاز به جذب و خروج برخی بازیکنان وجود دارد.

شنیده می‌شود در فهرست فرهاد مجیدی برای فصل آینده امید ابراهیمی، عزت الهی، حاج صفی، رضاییان، رضایی و چند بازیکن دیگر. قرار دارند و البته در کنار این لیست چند بازیکن در لبه پرتگاه خروج از لیست استقلال جای گرفتند.

هنوز فهرست رسمی در احتیار باشگاه قرار نگرفته است اگر هم این اتفاق رخ داده باشد به طور معمول برای جذب بازیکنان مورد نیاز، استقلالی‌ها چراغ خاموش پیش می‌روند.

شایعات حاکی از این است که بازیکنانی نظیر پورحمیدی، کریمی، زکی پور و یکی دو بازیکن دیگر نیز در فهرست خروج قرار دارند و باید منتظر ماند و دید آیا مجیدی برای فصل آینده در استقلال خواهد ماند یا گزینه دیگری برای استقلال لیست نقل و انتقالاتی را می‌بند.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها