کد خبر : 47044

پرسپولیس با نتیجه یک بر صفر توانست فولاد خوزستان را شکست دهد.

تک گل این بازی را سیامک نعمتی به ثمر رساند. پرسپولیس با کسب 3 امتیاز این بازی 59 امتیازی شده و فاصله اش با تیم دوم جدول یعنی تراکتور به 15 امتیاز رسید.

دقایق حساس این بازی به شرح زیر است:

نیمه اول:

دقیقه 10: بازی تا این لحظه پایاپایی و بیشتر در میانه زمین در جریان بود.

دقیقه 14: پاس در عرض سیامک نعمتی از مقابل دروازه فولادی‌ها عبور کرد و هیچ‌کدام از بازیکنان پرسپولیس نتوانستند تأثیری روی توپ بگذارند.

دقیقه 21: شوت سیامک نعمتی از پشت محوطه جریمه را احسان مرادیان در اختیار گرفت.

دقیقه 40: ارسال شجاع خلیل‌زاده از جناج چپ را مرادیان از روی سر نوراللهی مشت کرد.

دقیقه 45: نفوذ فرشاد احمدزاده و پاس در عرض این بازیکن بوعذار را در موقعیت تک به تک با رادوشویچ قرار داد که ضربه این بازیکن را دروازه‌بان پرسپولیس به خوبی برگشت داد و در ادامه نیز ضربه فولادی‌ها را شجاع خلیل‌زاده در آستانه ورود به دروازه با ضربه سر دور کرد.

دقیقه 1+45: حرکت انفرادی آبشک و ضربه این بازیکن بار دیگر به شکلی خطرناک از کنار دروازه پرسپولیس راهی اوت شد.

دقیقه 3+45: توپ سرگردان در محوطه جریمه فولاد به احمد نوراللهی رسید که ضربه سنگین این بازیکن از پشت محوطه جریمه پس از برخورد به مدافعان فولاد به شکلی تصادفی به مرادیان برخورد کرد و در اختیار این دروازه‌بان قرار گرفت.

نیمه دوم:

دقیقه 47: ضربه ایستگاهی اعلام شده به سود پرسپولیس را احمد نوراللهی با یک ضربه بی‌دقت از دست داد.

دقیقه 56: فرار علی علیپور این بازیکن را در فرصت خوب گلزنی قرار داد، اما ضربه او را مرادیان در اختیار گرفت.

دقیقه 60: بار دیگر علیپور از پشت محوطه جریمه شانس خود را امتحان کرد که این بار هم توپ در اختیار دروازه‌بان فولادی‌ها قرار گرفت.

دقیقه 68: حرکت تیمی خوب و هماهنگ بازیکنان پرسپولیس، توپ را داخل محوطه جریمه به سیامک نعمتی رساند که این بازیکن با یک حرکت انفرادی و شوت محکم اولین گل بازی را برای پرسپولیس به ثمر رساند.

دقیقه 70: سیامک نعمتی اولین کارت زرد بازی را از داور بازی دریافت کرد.

دقیقه 85: شوت از راه دور احمد نوراللهی به شکل فوق‌العاده خطرناک از کنار دروازه فولاد راهی اوت شد.

دقیقه 87: وحید امیری فرصت تک به تک با احسان مرادیان را به خاطر تعلل بیش‌ از حد از دست داد و ضربه این بازیکن بعد از برخورد به پای دروازه‌بان فولاد راهی کرنر شد.

دقیقه 88: کرنر ارسالی بازیکنان پرسپولیس با ضربه مهدی عبدی می‌رفت که به گل دوم پرسپولیسی‌ها تبدیل شود، اما مرادیان به خوبی توپ را دور کرد.

شاگردان یحیی گل‌محمدی با پیروزی در این بازی 59 امتیازی شدند و در یکقدمی چهارمین قهرمانی متوالی خود در لیگ برتر قرار گرفتند. پرسپولیسی‌ها برای مسجل شدن قهرمانی خود فقط به دو امتیاز دیگر از پنج بازی باقی‌مانده نیاز دارند. تیم پرسپولیس با سه امتیاز این دیدار، یک هزارمین امتیاز خود در تاریخ مسابقات لیگ برتر را نیز به دست آورد.

تیم فولاد خوزستان نیز همچنان با 39 امتیاز و دو بازی کمتر نسبت به سپاهان و تراکتور، در رده ششم جدول باقی ماند.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها