کد خبر : 46998

آرش داجلیری نامی ناشناخته است که دیروز در ترکیب ثابت استقلال به میدان رفت.

به گزارش ورزش سه، در بازی دیشب تیم های صنعت نفت و استقلال، یک نام جدید و ناشناخته در ترکیب آبی پوشان دیده شد که هواداران استقلال شناخت زیادی روی او نداشتند.

آرش داجلیری بازیکنی بود که در لیست اولیه ی این تیم و در خط راست دفاع استقلال به کار گرفته شد. در نبود وریا غفوری که با غلبه بر کرونا، به تازگی دوران قرنطینه را پشت سر گذاشته، آرش داجلیری وظیفه ی بازی در سمت راست خط دفاعی استقلال را بر عهده داشت.

آرش داجلیری بازیکن تیم امید استقلال، متولد 1377 بوده و اهل تنکابن مازندران است. این مدافع وسط و 185 سانتی متری  در رقابت های این فصل لیگ امیدها، به عنوان بهترین مدافع لیگ انتخاب شد. داجلیری که از تیم امید استقلال به ترکیب بزرگسالان اضافه شده، دومین بازیکنی است که از جمع شاگردان رضا حسن زاده به تیم اصلی اضافه می شود.

در دیدار با تراکتورسازی، امیرحسین خدامرادی در دقیقه 86 جایگزین فرشید اسماعیلی شد تا به عنوان اولین بازیکن تیم های پایه استقلال، بتواند حضور در ترکیب تیم اصلی در لیگ نوزدهم را تجربه کند. در بازی امشب مقابل صنعت نفت، خدامرادی برای دومین بار در این فصل برای استقلال به میدان رفت. او در دقیه 56 جایگزین علی دشتی شد.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها