کد خبر : 46986

سیدحسین حسینی در دیدار مقابل صنعت نفت نیز موفق به ثبت کلین شیت شد.

به گزارش ورزش سه، در ادامه رقابت های هفته بیست و پنجم لیگ برتر ایران، تیم های صنعت نفت و استقلال در آبادان به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری دو بر صفر شاگردان فرهاد مجیدی به پایان رسید.

علاوه بر گلزنی مجدد شیخ پس از 216 روز و بازگشت طوفانی ارسلان مطهری به ترکیب استقلال، پس از مصدومیت در دیدار با فولاد، نکته ی مهم این بازی، کلین شیت سیدحسین حسینی برای دومین دیدار متوالی بود.

حسینی که در تمام بازیهای این فصل استقلال به عنوان دروازه بان اول و فیکس آبی پوشان به زمین رفته، در این فصل تنها موفق به ثبت 4 کلین شده بود که پس از چندین بازی، در دیدار مقابل تراکتور موفق به ثبت پنجمین کلین شیت خود شد. حسینی که در آن دیدار بازوبند کاپیتانی استقلال را نیز بر دست بسته بود، روز خوبی را سپری کرد و به نظر می رسید روحیه و انگیزه ی خود را بازیافته است. در دیدار امشب صنعت نفت با استقلال، سنگربان آبی های پایتخت، یکی از ارکان اصلی برتری تیمش بود.

حسینی در نیمه ی اول در دو دقیقه، دو بار دروازه ی تیمش را نجات داد. ابتدا و در دقیقه 25 یک ضربه ایستگاهی به سود صنعت نفت اعلام که ضربه ی  ریکانی را دروازه بان استقلال با یک واکنشی دیدنی در اختیار خود گرفت. یک دقیقه بعد، سلمانی یک ضربه ی محکم به سمت دروازه ی استقلال شلیک کرد که حسینی با یک دست و به زیبایی توپ را مهار کرد. چهار دقیقه پس از واکنش های دیدنی حسینی بود که استقلال به گل اول خود رسید.

 

بهزاد غلامپور مربی گلرهای استقلال در پایان مسابقه مقابل نفت اینچنین درخشش شاگردش مقابل حمله وران خطرناک نفت را جشن گرفت.


در نیمه ی دوم و در دقیقه 68 بود که صنعت نفت صاحب یک ضربه ایستگاهی پشت محوطه ی جریمه شد. شلیک محکم و دیدنی عیسی آل کثیر به سمت دروازه ی استقلال روانه شد که حسینی با یک پرش دیدنی و واکنش عالی، این فرصت خطرناک را دور کرد تا دروازه ی استقلال بسته بماند.


این بازی در پایان با نتیجه ی دو بر صفر به سود استقلال به پایان رسید تا سیدحسین حسینی موفق به ثبت ششمین کلین شیت خود در لیگ نوزدهم شود و نوید بازگشت به روزهای طلائیش بدهد.

 
ارسال نظر

دیگر رسانه ها