کد خبر : 46915

هافبک عراقی پرسپولیس به خبرورزشی گفت: من از یک کشور دیگر به اینجا آمده و غریب هستم. هدفم از بازی و زندگی دور از خانواده و در کشوری دیگر هم کسب درآمد و روزی حلال است. انتظار دارم باشگاه مشکلات من را در‌ک کند.

به گزارش خبرورزشی، بشار رسن جزو معدود بازیکنان عراقی است که علاقه‌ای به حاشیه ندارد. او دوست دارد در متن فوتبال باشد، اما بدقولی‌های گاه و بیگاه و تکراری باشگاه پرسپولیس باعث شده این بازیکن هم عاصی و عصبانی شود. چندی است شاهد مصاحبه‌ای تکراری از این هافبک عراقی هستیم که گلایه‌هایی از باشگاه دارد و... در همین ارتباط بد ندیدیم دقایقی با خود بشار رسن گپ بزنیم و ببینیم ماجرا چیست؟

دوباره مصاحبه کردی و حرف از بدقولی باشگاه زدی. فکر نمی‌کنی این صحبت‌ها کمی تکراری شده باشد؟

واقعاً همین‌طور است! خودم هم از مصاحبه‌های تکراری و وعده‌های تکراری خسته شدم، اما چه‌کار باید بکنم؟ شما بگویید.

می‌دانیم فوتبالیست کم‌حرف و سربه‌زیری هستی. ما داخل زمین فوتبال هرگز رفتار نامتعارف و حاشیه‌ای از تو ندیدیم.

اخلاق من این‌طوری است. سعی می‌کنم تمرکزم روی فوتبال و مسابقه باشد، اما چه‌طوری؟ به من حق بدهید به‌هم بریزم. من شرایط باشگاه را درک می‌کنم و می‌دانم تهیه ارز و دلار در ایران سخت است ولی من هم زندگی دارم. من پرسپولیس را دوست دارم، اما زندگی خرج دارد! شما از یک کشور به کشور دیگری می‌روید که فوتبال بازی کنید و درآمدی هم داشته باشید، اما چه می‌شود؟ پول قراردادتان را نمی‌دهند. هر روز می‌گویند امروز و فردا و این مسئله به هر حال شما را آزار می‌دهد.

بشار: به خاطر پوکر قهرمانی در پرسپولیس ماندم

نظر یحیی گل‌محمدی چیست؟

آقای گل‌محمدی سرمربی تیم است و این مسائل مربوط به باشگاه است. من هم هرگز به خودم اجازه نمی‌دهم این موارد را به سرمربی انتقال دهم. از طرفی باشگاه پرسپولیس را هم درک می‌کنم ولی توقع دارم میزان دریافتی من را هم به اندازه بقیه بچه‌ها برساند.

بقیه چند درصد گرفته‌اند؟

بقیه هم حق‌شان را گرفته‌اند. بازیکنان پرسپولیس زحمتکش، حرفه‌ای و قهرمان هستند. با تمام وجود و انرژی تمرین می‌کنند که نتیجه بگیرند و همین اتفاق هم می‌افتد. پرسپولیس ۳ سال پشت‌سرهم قهرمان لیگ شده و امسال هم به نظر می‌رسد برای چهارمین بار قهرمان خواهد شد. بازیکنان و مربیان چنین تیمی هرقدر هم که بگیرند، حق‌شان است. من کاری با این موضوع ندارم و فقط می‌گویم به همه به یک اندازه پول بدهند.

در مصاحبه‌های اخیر خودت بار‌ها گفتی در پایان فصل تصمیمی جدی و جدید خواهی گرفت. آیا این حرف به معنای جدایی است؟

من نمی‌خواهم چیز جدیدی بگویم. گفتم که پرسپولیس و هوادارانش را دوست دارم. طرفدارانی که من را درک می‌کنند و پیام‌های محبت‌آمیز زیادی برایم می‌فرستند. نمی‌خواهم الان حرفی بزنم که باعث ناراحتی دوستداران پرسپولیس شود. پس بهتر است فعلاً روی بازی با فولاد خوزستان زوم کنم!

شنیدیم پیشنهاد‌های خوبی هم از خارج از ایران و حتی ۲ تیم پولدار ایرانی داری؟

گفتم که نمی‌خواهم راجع به این مسائل حرف بزنم. من در حال حاضر بازیکن پرسپولیس هستم و تا روزی هم که این پیراهن تنم است با قدرت برای قهرمانی می‌جنگم. حرف‌های من فقط گلایه بود بابت قول‌هایی که داده می‌شود، اما به جایی نمی‌رسد.

مدیربرنامه‌هایت با مهدی رسول‌پناه، سرپرست باشگاه پرسپولیس ملاقات داشت؟

امیدوارم اتفاق جدیدی بیفتد. من هم نمی‌توانم هر روز مصاحبه کنم یا حرف‌هایی بزنم که تکراری است. دوست دارم مدیران تیم مورد علاقه‌ام پرسپولیس به فکر بشار رسن هم باشند. آن‌ها می‌دانند من از یک کشور دیگر به اینجا آمده و غریب هستم. هدفم از بازی و زندگی دور از خانواده و در کشوری دیگر هم کسب درآمد و روزی حلال است. هر زمانی هم که به زمین رفتم سعی کردم بهترین عملکرد را برای پرسپولیس داشته باشم. به خاطر پوکر قهرمانی ماندم و به خاطر هواداران خیلی چیز‌ها را تحمل کرده و می‌کنم، اما انتظار دارم باشگاه مشکلات من را در‌ک کند.

ان‌شا‌ءالله که مشکل تو و باشگاه پرسپولیس هم به زودی حل شود.

(می‌خندد) ان‌شا‌ءالله!

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها