کد خبر : 45885

طی دو سال گذشته همواره بحث حضور مرتضی پورعلی‌گنجی در پرسپولیس مطرح بوده، اما این بازیکن همواره علاقه داشته فوتبالش را در خارج از کشور ادامه دهد.

به گزارش خبرورزشی، با دیدار اخیر پورعلی‌گنجی با یحیی گل‌محمدی دوباره گمانه‌زنی‌هایی درباره حضورش در پرسپولیس مطرح شد. گفته می‌شود گل‌محمدی که سابقه کار کردن با پورعلی‌گنجی را دارد، به دنبال راضی کردن او برای پیوستن به پرسپولیس است و این خبر با دیدار اخیر مدافع تیم ملی با سرمربی پرسپولیس قوت گرفت.

البته برخی بازیکنان پرسپولیس هم ادعا می‌کنند پورعلی‌گنجی پرسپولیسی است. یکی از این بازیکنان امید عالیشاه همبازی مرتضی پورعلی‌گنجی در تیم ملی نوجوانان بود که در مصاحبه با خبرورزشی تأیید کرد که دوست و همبازی سابقش پرسپولیسی است! (اینجا بخوانید)

همزمان با انتشار عکس خصوصی و خانوادگی پورعلی‌گنجی کنار گل‌محمدی در منزل سرمربی پرسپولیس شایعه دیگری منتشر شد مبنی بر اینکه احتمال دارد این مربی فصل آینده عذر سیدجلال حسینی را بخواهد! این در حالی است که سرنوشت مرتضی پورعلی‌گنجی هیچ ارتباطی به سیدجلال حسینی، ماندن یا رفتن کاپیتان از پرسپولیس ندارد. یکی از دوستان نزدیک پورعلی‌گنجی به ما خبر داد این مدافع ملی‌پوش یک پرسپولیسی است. او از زمان سرمربیگری برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس پیشنهاد داشته، اما به خاطر خانواده اش ترجیح می‌دهد خارج از کشور و در لیگ قطر بازی کند. پورعلی‌گنجی در کودکی پدرش را از دست داده و سختی زیاد کشیده است.

به همین خاطر بار‌ها و بار‌ها گفته است دست مادرش را می‌بوسد و هر کاری از دستش برمی آید برای رفاه خانواده، مادر و برادرش انجام خواهد داد. البته این مدافع ملی‌پوش ایرانی هنوز یک سال دیگر با العربی قطر قرارداد دارد و تمایلی هم ندارد زودتر از موعد قراردادش از این تیم جدا شود. او گرچه از زمان بازی در نفت تهران رابطه خوب و صمیمانه‌ای با یحیی گل‌محمدی پیدا کرد و خودش هم پرسپولیسی است، اما قرار نیست به این زودی‌ها یا حداقل در لیگ بیستم پیراهن تیم محبوب دوران کودکی اش را بپوشد.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها