کد خبر : 45814

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما یک مأموریت داریم که به آن فکر می‌کنیم و به اینکه رقبا چه کاری انجام می‌دهند، کاری نداریم.

به گزارش تسنیم، یحیی گل‌محمدی پس از برتری 3 بر یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل پیکان گفت: به هواداران که جایشان در ورزشگاه خالی بود تبریک می‌گویم و این برد را از طرف خودم و همه کادر فنی به محمد انصاری تقدیم می‌کنیم. همه دوست داشتیم کنارمان باشد اما متاسفانه به دلیل مصدومیت کنارمان نبود. نیمه اول نیمه خوبی بود و توانستیم گل بزنیم و موقعیت‌های خوبی داشتیم.

وی ادامه داد: در نیمه دوم پیکان انتحاری بازی کرد و با حملات و توپ‌های بلند سعی داشت زود به دروازه ما برسد. توپ‌های دوم و سوم می‌توانست تعیین کننده باشد. گل دوم را خیلی به موقع زدیم و بعد از آن بچه‌ها توانستند بازی را کنترل کنند و گل سوم را هم به ثمر رساندیم. جا دارد از بچه‌ها تشکر کنم. بعد از 100 روز دور بودن از مسابقه شرایط سختی را تحمل کردند. به تک تک آنها خسته نباشید و خدا قوت می‌گویم. خدا را شکر که توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم.

وی در مورد شرایط علیرضا بیرانوند گفت: این سوال را زیاد از من می‌پرسند، ولی من زیاد از وضعیت بیرانوند اطلاع ندارم. بیرانوند تا 11 تیرماه با ما قرارداد دارد و تا روزی که با ما قرارداد داشته باشد از او استفاده می‌کنیم.

گل‌محمدی درباره قضاوت بازی امشب عنوان کرد: جا دارد از زاهدی‌فرد هم تشکر کنم که خیلی خوب بازی را مدیریت کرد. داوران هم مثل ما چند ماه دور از بازی‌ها بودند ولی تبریک می‌گویم که خیلی خوب بازی را مدیریت کرد.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها