کد خبر : 45719

تیمی که بهترین خط حمله مسابقات لیگ برتر را دارد یک به یک مهاجمانش را از دست داد تا با کمترین تعداد مهاجم به دیدار مقابل سایپا برسد.

به گزارش مهر ، استقلال در حالی هم اینک با ۴۰ گل زده در ۲۱ بازی بهترین خط حمله لیگ برتر را در اختیار دارد که ۳ بازیکن این تیم هم در کورس آقای گلی قرار دارند و این آمار نشان از زهراگین بودن خط حمله شان دارد. اما این خط حمله خطرناک یک به یک گزینه‌های خود را از دست می‌دهد تا دست فرهاد مجیدی برای دیدار مقابل سایپا کاملا بسته باشد.

شیخ دیاباته که به دلیل دیر ملحق شدن به تمرینات از نظر بدنی از دیگران عقب بود و پیش از این هم گفته می‌شد احتمال این که یکی دو بازی نخست این تیم را از دست بدهد وجود دارد، به دلیل تولد فرزندش راهی فرانسه شد تا حتی اگر مجیدی بخواهد در همین شرایط بدنی هم از او استفاده کند، این امکان از بین رفته باشد.

همچنین ارسلان مطهری یکی دیگر از مهاجمان خطرناک استقلال هم در دیدار مقابل فولاد دچار آسیب دیدگی شد و با اعلام تیم پزشکی باشگاه وی بازیهای پیش رو را از دست خواهد داد. پیش از این هم آبی‌ها مرتضی تبریزی را به دلیل پاره شدن رباط صلیبی از دست داده بودند تا هم اینک مهدی قائدی تنها گزینه مجیدی برای حضور در خط حمله باشد.

البته استقلالی‌ها در این منطقه یک مهاجم جوان و جویای نام به نام زکریا مرادی دارند که باتوجه به کمبود بازیکن در فاز تهاجمی ممکن است مقابل سایپا به او اعتماد شده و مورد استفاده قرار گیرد.

باید دید تیمی که دارای بهترین خط حمله لیگ برتر است در غیاب این تعداد مهاجم می تواند در ورزشگاه آزادی دروازه سایپا را باز کند یا خیر. دیدار آبی پوشان مقابل سایپا از ساعت ۲۱ روز دوشنبه ۹ تیر در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها