کد خبر : 45638

سعید آذری با انتشار پست اینستاگرامی به اتفاقات بازی تیمش با استقلال واکنش طعنه آمیزی نشان داد.

به گزارش خبرورزشی ، دیدار تیم‌های استقلال و فولاد دو روز پیش برگزار شد و تیم سرخپوش خوزستان با پیروزی ۲-۱ خود را به جمع مدعیان رساند. اما با این وجود هنوز واکنش‌ها به این مسابقه تمام نشده و در جدیدترین اظهار نظر، مدیرعامل فولاد با زبان کنایه استقلالی‌ها را مخاطب قرارداده و آن‌ها را بهانه جو خوانده است.

آذری پست خود را با شعری از مخزن الاسرار نظامی آغاز کرده و نوشته: «عیب کسان منگر و احسان خویش/ دیده فرو بر به گریبان خویش». در ادامه با اشاره به آنچه بهانه جویی بوده، نوشته است: «سعی کنیم با تلاش و ممارست به اهدافمان برسیم. بهانه جویی و بهانه سازی به ویژه در میدان رقابت تاریخ مصرفش سریع به اتمام می‌رسد.»

مدیرعامل فولاد که در ماه‌های اخیر خود را موافق برگزاری مسابقات می‌دانست با کنایه به استقلال نوشته است: یک روز بدهی را بهانه میکنیم، یک روز روند کرونا را، یک روز عملکرد قبلی‌ها را. مردم ما با هوش‌تر از این حرف‌ها هستند که بهانه برای فرار از حقیقت آن‌ها را فریب دهد. ناآمادگی، عدم پشتیبانی از کادر و بازیکن، رها کردن سیستم به حال خود و پنهان شدن پشت دیوار بهانه دیگر خریداری در بازار ندارد.

بهانه را کنار بگذاریم.

 

کنایه اینستاگرامی مدیرعامل فولاد به استقلال

این در حالی است که استقلال روز گذشته نامه اعتراض خود از قضاوت سیدعلی را به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارسال کرد و حالا باید دید سعادتمند که در اینستاگرام هم به این موضوع پرداخته بود، چه واکنشی به این پست کنایه آمیز و غیر مستقیم خواهد داشت.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها