کد خبر : 45575

حمید درخشان سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت که کمک کردن به یحیی گل‌محمدی و حمایت از این مربی باید اولویت کادر مدیریتی باشگاه باشد.

به گزارش پارس فوتبال ، حمید درخشان در گفت وگویی در خصوص شرایط پرسپولیس در آستانه شروع مسابقات لیگ برتر فوتبال و اینکه خیلی‌ها قهرمانی این تیم را قطعی می‌دانند گفت:

من اینطور فکر نمی‌کنم و از حالا نباید با قاطعیت صحبت کرد. پرسپولیس تیم خوبی است و موقعیت خوبی هم برای قهرمانی دارد ولی آنها در شرایط فعلی فقط باید به فکر امتیاز جمع کردن باشند تا قهرمانی‌شان را قطعی کنند. امیدوارم پرسپولیس نه تنها چهارمین قهرمانی را به دست بیاورد، بلکه هفت، هشت سال پیاپی قهرمان شود تا یک رکورد بی‌نظیر را از خود بر جا بگذارد.

حمید درخشان با اشاره به حضور یحیی گل‌محمدی روی نیمکت سرخ‌پوشان اظهار داشت:

مربیگری در پرسپولیس با تیم‌های دیگر متفاوت است و پرسپولیسی‌ها باید به گل‌محمدی کمک کنند. ما از مربی خارجی حمایت کردیم چون روی نیمکت پرسپولیس نشسته بود و حالا باید از مربی ایرانی هم حمایت کنیم. هواداران باید کمک و حمایت کنند، ولی مهمتر از هواداران کادر مدیریتی باشگاه و اعضای هیئت مدیره هستند که باید کمک کردن به یحیی را در اولویت قرار دهند.

حمید درخشان هافبک پیشین تیم ملی فوتبال ایران در خصوص درگذشت احمد راضی بازیکن پیشین تیم ملی عراق که به بیماری کرونا مبتلا شده بود، عنوان کرد:

از شنیدن این خبر بسیار بسیار متاسف شدم. من با تیم ملی برابر راضی بازی کردم، همینطور با پرسپولیس که برابر الزورا بازی کردیم و بازی با تساوی به پایان رسید. راضی بازیکن توانمندی بود و از شنیدن این خبر به شدت ناراحت شدم.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها