کد خبر : 45566

بازی تیم‌های فولاد خوزستان و استقلال که در نهایت به نفع اهوازی ها تمام شد با اعتراض جدی استقلالی‌ها به قضاوت مهدی سیدعلی داور بازی همراه بود.

به گزارش ورزش سه ، کمتر کسی فکر می‌کرد استقلال در دقیقه ۶۵ بازی ۹ نفره شده و فرهاد مجیدی را هم به دلیل اخراج از دست بدهد، اما این اتفاق رخ داد. موضوعی که با انتقاد استقلالی‌ها در زمان بازی و پس از آن همراه بود. احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال نیز پستی بعد از این بازی در اینستاگرامش منتشر کرد. او در این پست نوشت:

بعد از روز‌ها دوری از فوتبال و عشق به تماشای استقلال بزرگ اگر چه ما خوب نبودیم، اما چرا اینطور داوری؟ چرا اولین بازی اینهمه سخت گیرانه؟ چرا نمی‌گذارید هواداران آرامش داشته باشند؟ از حقوق قانونی باشگاه دفاع خواهیم کرد تا غصه و اشک هوادار را نبینیم... و من مدیرعامل، سرمربی، کادرفنی و سرپرستی و پزشکی و بازیکنان هم باید مدیون هوادار باشیم و دلشان را شاد کنیم.

نکته پست سعادتمند این است که علاوه بر انتقاد از داوری از بازیکنان تیمش خواسته که با تلاش بیشتر در بازی‌های آینده نتایجی مطابق میل هواداران کسب کنند. استقلال که در شرایط سخت و پراسترسی به اهواز رفته بود در یک بازی پر از درگیری و در حالی که ۹ نفره شده بود با اختلاف یک گل بازی را به حریفش واگذار کرد.

 
سعادتمند: از حق قانونی باشگاه دفاع می‌کنیم
 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها