کد خبر : 45516

مدیر نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال ایران درخصوص صحبت‌های روز گذشته مدیرعامل سابق باشگاه استقلال صحبت‌هایی را مطرح کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،  فریبرز محمودزاده (مدیر نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال ایران) در گفت‌وگو با سایت این سازمان اظهار داشت: امیر حسین فتحی مدیرعامل سابق باشگاه استقلال روز گذشته مدعی شد «قرارداد برخی از اعضای باشگاه استقلال از سوی سازمان لیگ فوتبال ایران لو رفته است. او همچنین ادعا می‌کند زمانی که دیگر مدیرعامل نبوده و عضو هیئت مدیره بوده متوجه این مساله شده است.» سوال مهم اینجاست که مدیرعامل سابق باشگاه استقلال چرا در همان زمان که مسئولیت در باشگاه استقلال داشت این مساله را بیان نکرد و اکنون بعد از گذشت چندین ماه یکباره یادشان آمد که انگشت اتهام را به سوی سازمان لیگ نشانه بروند؟! که این خودش جای سوال است.

وی ادامه داد: از سویی دیگر در سازمان لیگ فوتبال ایران قرارداد همه باشگاه ها، بازیکنان، مربیان موجود است و در این سال‌ها هیچ فردی مدعی نشده که قرارداد‌ها از سوی سازمان لیگ فوتبال لو رفته است، ولی ظاهرا مدیرعامل سابق باشگاه استقلال برای اینکه فرافکنی کند خیلی راحت و بدون ارایه هیچ گونه سندی به سازمان لیگ اتهام می‌زند.

مدیر نقل و انتقالات سازمان لیگ تصریح کرد: این اظهارات غیرمسئولانه قابلیت پیگیرد قضایی دارد و سازمان لیگ فوتبال ایران این حق را برای خود قائل است که در محاکم قضایی از خود دفاع کند.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها