کد خبر : 45515

مدیر عامل سابق استقلال در مورد لو رفتن قرارداد‌های این باشگاه مدعی شد که شخصی در سازمان لیگ این قرارداد‌ها را رسانه‌ای کرده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، امیرحسین فتحی پس از کناره گیری از سمت مدیر عاملی باشگاه استقلال، این روز‌ها در مورد افشای برخی از قرارداد‌هایی که باشگاه استقلال در زمان او با بازیکنان بسته بود صحبت هایی را مطرح و  معتقد است که فردی از درون سازمان لیگ قرارداد‌های استقلالی‌ها را به صورت رفاقتی در اختیار فرد دیگر قرار می‌داده است.

از سوی دیگر سازمان لیگ در مقام دفاع مدعی است اگر فتحی این اطلاعات را داشته چرا در زمان حضورش در استقلال عنوان نکرده است و پس از مدت‌ها سکوت در اینباره اظهار نظر غیر واقعی داشته است. اما آنچه در مورد این اتفاق مهم است موضوع قرارداد هاست که  فتحی باید به آن توجه کند. اگر قرارداد مناسب و طبق قانون بوده است نگرانی او برای افشای قرارداد‌ها برای چیست؟

از سوی دیگر برخی نزدیکان فتحی در استقلال هم متهم به افشای این اسناد هستند در حالی که فتحی اسمی از این افراد نبرده و دلیل این موضوع شاید اطلاعاتی است که این افراد از اوضاع نا بسامان استقلال در روز‌های مدیریت فتحی است. متهم کردن سازمان لیگ به این ماجرا نمی‌تواند چاره قرارداد‌هایی باشد که هنوز شبهه دارد.

دوران حضور فتحی در استقلال با حاشیه‌های زیادی همراه بوده است و اعتراض هواداران این تیم را به همراه داشت و شاید باز شدن این پرونده باز هم داغ دل دوستداران استقلال را تازه کند.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها