کد خبر : 45439

حسین حسینی دروازه‌بان استقلال قصد شکایت از برنامه فوتبال ۱۲۰ به تهیه کنندگی عادل فردوسی‌ پور را دارد اما هنوز این کار را نکرده است.

به گزارش پارس فوتبال ، دلیل این موضوع شوخی یکی از آیتم‌های این برنامه با مصاحبه معروف حسین حسینی در اعتراض به کروناست.

قطعا خاطرتان هست که گلر استقلال بعد از حضور در اولین تست کرونای تیمش شدیدا از تصمیم سازمان لیگ مبنی بر ادامه رقابتها انتقاد کرد و گفت:

این چه وضع برگزاری بازی‌هاست؟ گیرم تمرین کردیم، پرواز و هتل را چه کار کنیم که بسیار خطرناک است. یک جام بخرند و به آنها بدهند و همه چیز را تمام کنند! او می‌توانند بگذارند لیگ را دو سه ماه بعد که خطر کمتری دارد برگزار کنند. اگر یک بازیکن کرونا بگیرد فوتبالش تمام است، مگر ما شغل دیگری داریم؟

صحبتهای حسین حسینی که مربوط به ۳۱ اردیبهشت است، واکنش‌های زیادی را در بین اهالی فوتبال در پی داشت و کار به شوخی مجریان تلویزیون هم با او کشید چرا که او برای دو سه رسانه، صحبت کرد و برای اینکه فیلمها شبیه هم نشود دو سه بار حرفهای یکسانش را تکرار کرد. ابتدا نوبت به عبدالله روا بود که در یکی از بخشهای برنامه‌اش یعنی ویدیو چک با حسینی شوخی کند و هفته گذشته هم ابوطالب حسینی در آیتمش در فوتبال ۱۲۰ با گلر استقلال شوخی کرد.

شوخی هر دو برنامه یعنی ویدیو چک و فوتبال ۱۲۰ با حسینی این تصور را به بیننده القا می‌کرد که تمام کارهای دروازه‌بان استقلال و گلایه‌های او فقط جنبه نمایشی داشته و واقعی نبوده است. گویا این شوخی باعث ناراحتی حسین حسینی شده و او قصد دارد از فوتبال ۱۲۰ و شاید ویدیو چک هم شکایت کند. هر چند ممکن است عادل فردوسی پور تهیه کننده فوتبال ۱۲۰ و یا عبدالله روا مجری برنامه ویدیو چک با یک تماس تلفنی با دروازه‌بان استقلال، به راحتی جلوی این شکایت را بگیرند و از دل سید حسین دربیاورند تا ماجرا ختم به خیر شود.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها