کد خبر : 45303

طبق اعلام دکتر کیهانی به اطرافیان محمد انصاری، بازگشت او بین ۵ تا ۶ ماه طول می‌کشد و بستگی به میزان و شرایط تمرینی و دوران نقاهت این بازیکن دارد.

به گزارش خبرورزشی ، محمد انصاری قرار بود این هفته زانوی خود را به تیغ جراحان بسپارد، اما این عمل را زودتر انجام داد. دلیل این امر، اتفاق جالبی بود که برای محمد افتاد. معمولاً بعد از پارگی رباط صلیبی، حداقل تا دو هفته محل آسیب‌دیدگی با تورم همراه است و از این رو، تشخیص ناحیه عمل برای جراحان سخت می‌شود و باید تورم کاهش یابد تا بتوانند پس از بررسی آزمایش‌ها، عمل جراحی را انجام بدهند. در مورد انصاری شرایط متفاوت بود زیرا او تورم زیادی نداشت و از این رو، کار برای جراحی را آسان کرد.

انصاری پس از این اتفاق، یک شب دیگر در بیمارستان ماند و سپس به خانه برگشت تا استراحت کند و مهیای شروع تمرینات خاص بالاتنه شود. این شرایط حدود یک ماه و نیم طول می‌کشد. طبق اعلام دکتر کیهانی به اطرافیان انصاری، بازگشت او بین ۵ تا ۶ ماه طول می‌کشد و بستگی به میزان و شرایط تمرینی و دوران نقاهت این بازیکن دارد.

اگر انصاری بتواند خیلی زود با تمرینات بالاتنه و سپس تمرینات تخصصی در کنار فیزیوتراپی و رژیم غذایی، وضعیت بهتری برای بدن خود بسازد، بدون تردید زودتر هم راهی بازی‌ها می‌شود و از اواسط فصل آینده توانایی همراهی تیمش را دارد. در این میان، شایعاتی مبنی بر خروج نام محمد از لیست فصل آینده تیم هم به گوش می‌رسید، اما مهدی رسول‌پناه سرپرست مدیرعاملی و رئیس هیئت‌مدیره باشگاه پرسپولیس در تماس با این بازیکن، به او قول قطعی حمایت داد و اعلام کرد اجازه نمی‌دهد این دوران برای انصاری با حواشی مثل خارج شدن نامش از لیست تیم همراه شود. این وعده‌های شیرین، روحیه محمد بعد از عمل سنگین روی زانوی پای چپش را چند برابر بیشتر کرد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها