کد خبر : 45198

لئاندرو پادووانی مدافع پیشین استقلال، در جدیدترین مصاحبه خود از مشکلات پس از مصدومیتش صحبت کرد.

به گزارش پارس فوتبال ، لئاندرو پادووانی در خصوص آخرین وضعیت خودش اظهار داشت:

من سر حال هستم ولی روز به روز زندگی سختی دارم.

وی افزود:

من قبل از مصدومیت نمی دانستم زندگی با ویلچر چقدر سخت است. نمی دانم در زندگی شما کسی هست که با ویلچر زندگی می کند یا نه. الان که با شما صحبت می کنم در برزیل هوا بسیار خوب و خنک است، دوست دارم الان ورزش کنم ولی نمی شود. من ۲ سال و نیم است که منتظر باشگاه استقلال هستم که پولم را بدهند ولی آنها فقط قول می دهند.

مدافع برزیلی تاکید کرد:

دو سال و نیم منتظر ۱۰۰ هزار دلار هستم، من باشگاه استقلال را دوست دارم اما وقتی آنها فهمیدند پادووانی به فیفا شکایت کرده بلافاصله او را صدا زدند و سراغم را گرفتند. این خیلی زشت است. من بازیکن حرفه ای هستم و به پولم نیاز دارم. مردم ایران و طرفداران استقلال خیلی خوب هستند ولی نمی دانم چگونه باشگاه با من این رفتار را انجام می دهد؟

پادوونی تاکید کرد:

سلامتی شما چه قیمتی دارد؟ اگر به من بگویید دوست داری به زندگی قبل از مصدومیت برگردم یا پول را بگیرم حتما زندگی قبل از مصدومیت را انتخاب می کردم. شما می دانید قیمت یک ویلچر چقدر است؟

وی ادامه دارد:

من برای تهیه پیراهن، کتانی، صبحانه، نهار باید از همه کمک بگیرم ولی من نه می توانم کار کنم و نه پولی دارم. زندگی با ویلچر خیلی سخت است.

مدافع برزیلی در خصوص اینکه فکر می کند آیا این ۱۰۰ هزار دلار را پرداخت می کند اظهار داشت:

این پول را پرداخت می کنند ولی فیفا گفت ۲-۳ ماه صبر کن و اگر پرونده به نفع تو شد بیشتر از ۱۰۰ هزار دلار دریافت خواهم کرد.همه مردم و هواداران استقلال گفتند تو شکایت کن تا پول بیشتری بگیری، آنها گفتند تو با پیراهن استقلال مصدوم شدی پس حقت است که پول بگیری.

وی که با رادیو تهران صحبت می کرد تاکید کرد:

من بدون کمکِ گردن بند از زمین بلند شدم و به بیمارستان رفتم. این برای من خیلی خطرناک بود ولی این اتفاق برایم رخ داد. من قبل از مصدومیت می گفتم ۲ سال دیگر بازی می کنم و در ایران می مانم تا در اینجا مربی شوم ولی الان هیچ چیزی ندارم. من به باشگاه استقلال می گویم که زندگی ام سخت است، همه چیز گران است، من نمی خواهم خانه بزرگی داشته باشم بلکه می خواهم زندگی سختم را بگذارنم.

لئاندرو پادووانی در خصوص اینکه آیا ممکن است سلامتی اش را به دست بیاورد یا خیر گفت:

خیلی سخت است که دوباره راه بروم. زندگی من روی ویلچر است و در واقع در زندان هستم. روز به روز با خدا حرف می زنم تا کمکم کند ولی الان نمی توانم بگویم خوب می شوم یا خیر.

مدافع برزیلی در خصوص اینکه آیا به وی پیشنهاد همکاری شده بود یا خیر گفت:

نه. همه این حرف را فقط به من زدند، همه فقط حرف زدند و هیچکس کاری نکرد. باید با من تماس بگیرند و خواسته های من را بشنوند نه اینکه فقط در رسانه ها و اینستاگرام قول بدهند. این موضوع در زمان مدیریت قبل و الان رخ داده است.

وی در خصوص اینکه علاقه زیادی به هواداران دارد یادآور شد:

ایران وطن دوم من است، من همیشه به مردم کشورم گفته ام که ایران مردمان خوبی دارد. همیشه گفتم که دوست دارم دوباره به ایران برگردم ولی شاید شرایط خیلی سخت باشد. مردم از طریق اینستاگرام با من در ارتباط هستند و خیلی من را دوست دارند.

لئاندرو پادووانی تاکید کرد:

امیدوارم هر چه زودتر این ویروس کرونا از ایران و دنیا خارج شود و مردم بتوانند زنگی خوبی داشته باشند.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها