کد خبر : 45176

بحث حضور پیام نیازمند در پرسپولیس این روزها تبدیل به یکی از شایعات داغ فوتبال ایران شده اما قرارداد این دروازه‌بان با سپاهان اجازه چنین انتقالی را نمی‌دهد.

به گزارش فارس، ماجرای سفر علیرضا بیرانوند به بلژیک و جدایی او از پرسپولیس، ابعاد مختلفی پیدا کرده که مهمترین آن‌ها بحث جانشین او در قفس توری سرخپوشان است.

با توجه به عملکرد بیرانوند در بازی‌های ملی و باشگاهی هواداران پرسپولیس نگران وضعیت پست شماره یک تیمشان هستند و به همین خاطر مسئولان این باشگاه با دقت بیشتری به دنبال جذب یک دروازه‌بان هستند تا نه تنها جای خالی شماره یک تیم ملی پر شود بلکه این جانشین بتواند تضمین خوبی هم برای حفاظت از دروازه سرخپوشان باشد.

به همین خاطر طی روزهای اخیر، شایعات و حرف‌های زیادی در خصوص انتقال دروازه‌بان فعلی سپاهان به پرسپولیس مطرح شده است.

این درحالی است که قرارداد نیازمند با سپاهان تا سال 1400 اعتبار دارد و از طرفی قرارداد این دروازه‌بان، بندفسخ داخلی ندارد. یعنی اگر یک تیم ایرانی خواهان جذب او باشد باید تا سال 1400 و پایان قراردادش با سپاهان صبر کند.

بند فسخ قرارداد نیازمند با سپاهان فقط در صورت وجود پیشنهاد خارجی فعال می‌شود و از طرفی هم این بازیکن تمایلش به حضور در فوتبال اروپا را ابراز کرده و از صحبت‌های او اینطور به نظر می‌رسد که در صورت جدایی از سپاهان فقط به حضور در قاره فوتبال فکر می‌کند.

با توجه به اینکه هنوز پنجره تابستانی اروپا باز نشده، برای انتقال نیازمند از سپاهان به این قاره هنوز پیشنهاد رسمی به باشگاه اصفهانی نرسیده اما از گوشه و کنار شنیده می‌شود که چند باشگاه پرتغالی علاقه خودشان را به جذب این دروازه‌بان ایرانی اعلام کرده‌اند و باید دید این علاقه به ارائه پیشنهاد رسمی منجر می‌شود یا اینکه دروازه‌بان جوان زردپوشان راه دیگری را در پیش می‌گیرد.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها