کد خبر : 45164

بشار رسن، هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس گفت که تمرکزش روی این تیم است و در پایان فصل در خصوص ماندن یا رفتن از این تیم صحبت خواهد کرد.

به گزارش پارس فوتبال ، بشار رسن در خصوص شایعه جدایی‌اش از پرسپولیس گفت:

دیر آمدنم به تمرین به دلیل کرونا و بسته بودن مرزها بود اما خدا را شکر به تمرینات آمده‌ام و الان سه چهار روز است که تمرین می‌کنم و با تلاش بازیکنان و مربیان به دنبال پوکر قهرمانی هستیم.

وی افزود:

۱۰ امتیاز اختلاف داریم، اما در فوتبال و به خصوص در ایران هیچ چیزی معلوم نیست و باید تلاش کنیم. ان شاالله قهرمان لیگ و جام حذفی شویم و در آسیا هم از گروه‌مان بالا برویم. منتظر حمایت هواداران هستیم و با اینکه بازی‌ها بدون تماشاگر است، اما حمایت‌مان کنید.

هافبک عراقی پرسپولیس خاطرنشان کرد:

هواداران همه جا در خیابان و اینستاگرام درباره ماندن و رفتنم سؤال می‌پرسند، اما در این خصوص پس از پایان فصل صحبت می‌کنم. باید با باشگاه صحبت کنیم و من هم تمرکزم فقط روی پرسپولیس، ۹ بازی باقیمانده لیگ، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیاست.

رسن گفت:

مسلم است که هر بازیکنی پیشنهاد دارد و این موضوع برای هر بازیکنی پیش می‌آید، اما اجازه بدهید فصل تمام شود و بعد در این باره می‌نشینیم و صحبت می‌کنیم.  هواداران پرسپولیس را خیلی دوست دارم و در این سه سال که بازیکن پرسپولیس بودم، تبدیل به یک بازیکن حرفه‌ای شدم.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها