کد خبر : 45135

معاون وزیر آموزش و پرورش درباره سناریو‌های آموزش و پرورش برای بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید و مشکلات ثبت نام دانش آموزان توضیح داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، حکیم زاده معاون وزیر آموزش و پرورش با حضور در برنامه تیتر امشب شبکه خبر به بررسی مشکلات ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدارس پرداخت.

حکیم زاده معاون وزیر آموزش و پرورش با اشاره به سناریو‌های  آموزش و پرورش برای بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید گفت:سال تحصیلی با وجود ویروس کرونا در موقع خود بازگشایی خواهد شد. وزارت آموزش و پرورش دو سناریو برای برطرف شدن ویروس و وجود کرونا برنامه ریزی کرده است که در صورت وجود ویروس کرونا از سامانه شاد اطلاع رسانی برای اموزش انجام خواهد شد.

او ادامه داد: با هماهنگی با وزارت بهداشت سال تحصیلی آغاز خواهد شد و هنوز معلوم نیست که پانزده شهریور شروع مدارس باشد یا اول مهر ولی در هر صورت آغاز سال تحصیلی اطلاع رسانی خواهد شد.

معاون وزیر آموزش و پرورش درباره افزایش شهریه مدارس افزود: شهریه آموزش‌های فوق برنامه، پس از تعیین تکلیف نحوه بازگشایی مدارس اخذ می‌شود، در صورتی که والدین از مسئولان مدرسه‌ای شکایت دارند این اقدام را انجام دهند.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها