کد خبر : 45087

مهدی تاج که دوشنبه شب هفته گذشته گفت‌وگوی جنجالی، پُر حاشیه و البته نیمه تمامی با محمدحسین میثاقی در برنامه فوتبال برتر داشت، به آیتم‌هایی که قرار است امشب در این برنامه منتشر شود، واکنش نشان داد. ساعاتی قبل در ویدئوی «آنچه خواهید دید» برنامه فوتبال برتر گزارش‌هایی از انتقادات مردم نسبت به اظهارات مهدی تاج و قانع نشدن آنها از صحبت‌های رئیس سابق فدراسیون فوتبال ایران پخش شد که احتمالا به همین دلیل او به این اتفاق واکنش داشته است. مهدی تاج درست در زمان شروع برنامه امشب فوتبال برتر در یک پیام اینستاگرامی نوشت: «کارگران مشغول کارند. پروژه تخریب ادامه دارد. امشب و فردا شب و شب‌های دگر… حُسن گوش به فرمان‌هایِ تازه کار و ذوق زده این است که دستورات را تمام و کمال اجرا می‌کنند. … لا اقل عاقل باش…» رئیس سابق فدراسیون فوتبال این پیام را دقایقی قبل از شروع آیتم‌ها و صحبت‌ها در برنامه فوتبال برتر منتشر کرد تا به نوعی به حملات این برنامه، ضد حمله زده باشد! لحظاتی پس از این صحبت‌های تاج، نخستین آیتم برنامه فوتبال برتر به گزارش مردم و انتقادها از مهدی تاج اشاره داشت تا مشخص شود از این پس، قرار است میثاقی و این برنامه با مهدی تاج زاویه داشته باشند. اما اینکه منظور این جمله مهدی تاج که «دستورات را تمام و کمال اجرا می‌کنند»، به چه کسی برمی‌گردد و رئیس سابق فدراسیون فوتبال، مجری برنامه فوتبال برتر را فرمان‌بردار چه شخصی می‌داند، نکته‌ای عجیب و مبهم است که باید در آینده منتظر عنوان شدن آن از سوی او باشیم.

به گزارش مهر ، علیرضا بیرانوند قبل از عقد قرارداد سه ساله خود با باشگاه آنتورپ بلژیک متممی را با باشگاه پرسپولیس امضا کرد که در ازای آن مبلغی نزدیک به یک میلیارد تومان بیشتر از قرارداد امسال خود دریافت کند. متممی که به امضای محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل وقت پرسپولیس رسید اما هیچ یک از اعضای هیئت مدیره در جریان آن نبودند.

همین امر باعث شده تا مهدی رسول‌پناه رئیس هیئت مدیره سرخپوشان که پس از رفتن انصار‌ی‌فرد، سرپرستی باشگاه را نیز بر عهده دارد متمم قرارداد دروازه بان شماره یک پرسپولیس را قبول نداشته باشد و آن را غیر قانونی بداند. لغو متمم قراردادی که هیئت مدیره سه نفره باشگاه پرسپولیس نیز آن را تأیید کرده و حاضر به پرداخت وجه اضافی به دروازه بان میلیاردی خود نیستند.

شایان ذکر است بیرانوند همچون سایر بازیکنان این تیم حدود ۳۵ درصد از قرارداد اولیه فصل جاری خود را طلب دارد که قرار است در پایان فصل جاری رقابت‌های فوتبال باشگاهی کشور دریافت کند.

همچنین دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران منتظر تصمیم جدید باشگاه آنتورپ برای سفر به این کشور در راستای انجام تست‌های پزشکی خود و حضور در تمرینات گروهی است.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها