کد خبر : 45073

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: آقایان زیادتر از حد و جایگاهی که دارند اظهار نظر می کنند.

به گزارش مهر ، افشین پیروانی درباره امضای طومار هفت باشگاه لیگ برتری مبنی بر لغو باقیمانده بازی‌های لیگ برتر فصل جاری گفت: اینکه بخواهیم با زبان تهدید صحبت کنیم جالب نیست. اگر شما می‌خواهید پیشنهاد بدهید بیایید و ارائه دهید. آقایان زیاد از حد و جایگاهی که دارند اظهار نظر می‌کنند.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس که با رادیو تهران گفتگو می‌کرد افزود: اکنون تصمیم سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال این است. از ورزش می‌توان لذت برد. البته شرایط فدراسیون به گونه‌ای است که نمی‌توانند به صحبت‌های این آقایان که هر روز با تهدید می‌آیند و مشکل تراشی می‌کنند پاسخ دهند.

وی که از صحبت‌های روز گذشته محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور مبنی بر حمایت وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال از باشگاه پرسپولیس در راستای برگزاری ادامه بازی‌های لیگ برتر ناراحت به نظر می‌رسید تاکید کرد: آقایان الان که می‌بینند به نتیجه نمی‌رسند به کرونا می‌پردازند. هدف آقایان این است که مقابل فوتبال بایستند. اگر فصل جاری فوتبال را تعطیل کنیم مطمئنا فصل آینده هم فوتبال نخواهیم داشت. آرزوی قلبی ام این است که سلامتی بازگردد. تهدید می‌کنند نمی‌آییم خب نیایید!

پیروانی تصریح کرد: باید به ما احترام بگذارند، چون قهرمان چندین ساله ایران هستیم. با لحنی صحبت می‌کنند که مجبور می‌شویم پاسخ بدهیم. ۴۰ میلیون هوادار داریم که آن‌ها هم از ما انتظار پاسخ دارند. از دیروز تا حالا چه تعداد افرادی بخاطر اظهار نظر ایشان ناراحت شده اند.

وی درباره امکانات بهداشتی سرخپوشان در تمرینات که گفته می‌شود برخی ارگان‌ها کمک کرده اند گفت: تونل ضد عفونی را دوست صمیمی ام به من هدیه داده است. به خدا ما پرسپولیس هستیم. همه دنبال این هستند روی پیراهن ما تبلیغ کنند و اسپانسر شوند. بخاطر یک تونل ضد عفونی هرچه می‌خواهند می‌گویند، اما خدا را قسم می‌خورم که کسی از آن خبر نداشت.

سرپرست پرسپولیس یاداور شد: شما اگر مالک و سرمربی شدید باید مواظب طرز بیانتان باشید. چرا می‌گویند جلسه نمی‌گذارند تا اظهار نظر کنیم؟ شما در رسانه مدام حرف از نیامدن می‌زنید. در همان جلسات هم همین را خواهید گفت.

پیروانی راجع به تهدید کمیته انضباطی با باشگاه‌های مخالف برگزاری لیگ افزود: آن‌ها با قدرت دارند برخورد می‌کنند. زبان تهدید هیچ کجا قشنگ نیست. اگر در لیگ برتر شرکت نکنید بهای آن را هم خواهید داد. فکر می‌کنم اگر سه هفته بازی نکنند به لیگ پایین‌تر می‌روند. مدیران حق دارند که بخاطر مسائل مالی چنین فشاری را روی بازیکنان خود ایجاد می‌کنند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها