کد خبر : 44967

از وقتی این خبر به گوش بازیکنان استقلال رسیده که باید در نزدیکی قبرستان بیماران کرونایی به میدان بروند، بعضی از آن‌ها دچار نگرانی شده اند.

به گزارش خبرورزشی، اگر برنامه‌ریزی سازمان لیگ دوباره دستخوش تغییر نشود، استقلال باید روز چهارم تیر در اهواز به مصاف فولاد خوزستان برود. مسابقه در استانی برگزار می‌شود که از نظر شیوع ویروس کرونا هم‌اکنون متأسفانه در وضعیت قرمز قرار دارد و مربیان استقلال بار‌ها اعلام کرده‌اند که از مسافرت به اهواز واهمه دارند.

در همین رابطه ظهر دیروز اطلاعات جالبی از اهواز پیرامون محل برگزاری این بازی به دستمان رسید که در نوع خودش (البته اگر ورزشگاه عوض نشود) بسیار حائز اهمیت تلقی می‌شود.

حوالی محل دفن بیماران کرونایی

قرار است استقلال در استادیوم اختصاصی شهدای فولاد مهمان شاگردان جواد نکونام باشد. برگزاری این مسابقه در شرایط عادی اتفاق مهمی تلقی نمی‌شود و اتفاقاً استادیوم مذکور یکی از بهترین ورزشگاه‌های ایران در حال حاضر به حساب می‌آید ولی در حوالی آن اتفاقاتی رخ داد که...

در نزدیکی استادیوم اختصاصی فولاد (حدوداً در حوالی ۱۰ کیلومتری آن) محله‌ای به نام برومی وجود دارد که یک گورستان قدیمی تحت عنوان بهشت فردوس در آن واقع شده است. این قبرستان پس از شیوع ویروس کرونا در استان خوزستان به محلی برای دفن بیمارانی بدل شد که به واسطه ابتلا به این بیماری متأسفانه جان خود را از دست داده‌اند. البته کاملاً بدیهی است که تمام موارد بهداشتی برای دفن این اموات رعایت می‌شود ولی با این وجود از وقتی خبر به گوش بازیکنان استقلال رسیده که باید در نزدیکی دفن بیماران کرونایی به میدان بروند، بعضی از آن‌ها دچار استرس شده و نارضایتی‌شان افزایش پیدا کرده است.

بهانه نیاورید

البته مسئولان باشگاه فولاد معتقدند هنوز هیچ مسئله‌ای در این رابطه به صورت رسمی از طرف باشگاه استقلال مطرح نشده ولی نباید قبل از آغاز مسابقه با طرح چنین مواردی علیه آن‌ها فضاسازی رسانه‌ای انجام داد. یکی از اطرافیان باشگاه فولاد در این رابطه به همکارمان می‌گوید: اولاً که این قبرستان تا ورزشگاه محل برگزاری مسابقه حدود ۱۰ کیلومتر فاصله دارد بنابراین نمی‌توانیم بگوییم خیلی نزدیک است. از طرف دیگر، با توجه به رعایت تمام اصول بهداشتی در دفن اموات، انتقال بیماری در شرایط فوق تقریباً غیرممکن است. خود ورزشگاه نیز (البته براساس ادعای آنها) مرتب ضدعفونی می‌شود و قبل از برگزاری مسابقه تمام شرایط مورد نظر بازرسان محترم وزارت بهداشت لحاظ خواهد شد بنابراین بهتر است بازیکنان محترم استقلال بدون هیچ ترسی بیایند و بهانه نیاورند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها