کد خبر : 43872

روزنامه های عربستانی از احتمال بالای تمدید قرارداد باشگاه النصر عربستان و روی ویتوریای پرتغالی می‌دهند.

به گزارش ورزش سه، ویتوریا که در النصر نتایج مناسبی گرفته، بعد از انقضای قراردادش در پایان ژوئن آینده (اواخر خرداد) ممکن است به تیم دیگری نقل و مکان کند. با این حال النصر تمایل دارد که او را در جمع خود نگه دارد.

نکته عجیب مبلغ قرارداد روی ویتوریاست که به نوشته روزنامه الاقتصادیه عربستان 7 میلیون یورو است که البته مزایای جدیدی نیز در آن لحاظ خواهد شد که البته این مسئله به صورت آپشن و به شرط دستیابی به عناوین خواهد بود. سرمربی پرتغالی خود نیز مایل است در النصر بماند اما هنوز تصمیمش را درباره امضای قرارداد جدید نگرفته و به همین سبب بحث هایی در مورد حضور برخی مربیان دیگر در النصر مطرح شده که آندره استراماچونی سرمربی سابق استقلال یکی از آن هاست.

به نوشته روزنامه الاقتصادیه باشگاه ترکیه ای فنرباغچه هم مذاکرات خود را با روی ویتوریا آغاز کرده. او که فصل گذشته موفق به قهرمانی در لیگ عربستان شده، در فصل جدید هم سوپرجام این کشور را به دست آورده است. در حال حاضر و در شرایطی که لیگ عربستان متوقف شده است، الهلال با 51 امتیاز صدرنشین است و 6 امتیاز بیشتر از تیم النصری دارد که با 45 امتیاز در رتبه دوم نشسته است.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها