کد خبر : 43855

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس به خبرورزشی گفت: اگر قرار است درباره کسی یا تیمی صحبت کنیم، اول از همه باید اخلاق را رعایت و بعد حقایق را مطرح کنیم. تهمت زدن قشنگ نیست.

به گزارش خبرورزشی، افشین پیروانی، مدیر تیم پرسپولیس دیروز در ورزشگاه درفشی‌فر حاضر شد و با دقت و وسواس خاصی همه چیز را زیر نظر گرفته بود. در همین ارتباط شنیدن تازه‌ترین صحبت‌های افشین پیروانی خالی از لطف نیست.

در خصوص تست کرونایی که انجام شد، توضیحی می‌دهید؟

این کامل‌ترین تست کروناست که از حلق و بینی آزمایش سخت و کاملی به عمل آمده و همین طور نمونه خون گرفته می‌شود. از همه اعضای کادر فنی، بازیکنان و همراهان پرسپولیس تست کرونا گرفته شد و امیدواریم همه در سلامت باشند. سلامتی همه اعضای تیم برای‌مان مهم است و به خاطر استارت این کار را زدیم.

نتایج این تست چه زمانی به دست شما می‌رسد؟

پنج‌شنبه جواب این آزمایش‌ها می‌آید و از شنبه بعد از ظهر ان‌شا‌الله تمرینات خود را شروع می‌کنیم.

درگیری‌های رسانه‌ای و لفظی زیادی هم این مدت برای برگزاری یا تعطیلی لیگ به وجود آمد.

بله، متأسفانه حرف‌ها و اتهامات زیادی زده شد. این در حالی است که ما پرسپولیس هستیم؛ تیمی که چندین و چند سال است قهرمان شده و این اواخر هم نتایج خوبی گرفته‌ایم و اختلاف امتیاز داریم. مطمئناً در این خصوص صحبت می‌شود. اگر قرار است درباره کسی یا تیمی صحبت کنیم، اول از همه باید اخلاق را رعایت و بعد حقایق را مطرح کنیم. تهمت زدن قشنگ نیست.

اما خود شما هم گفتید ممکن است تیم‌ها یا بازیکنان و مربیانی خودشان را به بیماری کرونا بزنند!

اگر صحبتی کرده‌ام، حدس و گمانم بوده و به کسی تهمت نزدم. پیش‌بینی کردم ممکن است از کرونا سوء‌استفاده کنند و در واقع یک هشدار به مسئولان برگزاری مسابقات بود. من مصاحبه آقای سهیل مهدی را هم دیدم که گفته بود با دروغ‌های کرونایی برخورد می‌شود و این قاطعیت می‌تواند به برگزاری مسابقات و تعطیل نشدن بی‌دلیل آن کمک کند. خواهش می‌کنم همکاری کنیم، اگر امسال لیگ برگزار نشود، سال آینده هم لیگ نخواهیم داشت. فوتبال می‌تواند شادی و نشاط را در جامعه به وجود آورد.

گفته می‌شود احتمال دارد مسابقات به صورت متمرکز در مناطق سفید برگزار شود. شما موافق این تصمیم هستید؟

اول باید بگویند یا مطمئن شوند کدام منطقه یا مناطق سفید است؟ آیا شهر تهران فقط فوتبالش وضعیت قرمز دارد؟ همه شهر‌های کشور تقریباً با این ویروس و بحران بزرگ مواجه و درگیر هستند. با این وجود ما تابع قانون هستیم و هرتصمیمی فدراسیون، سازمان لیگ یا ستاد مقابله با کرونا در ورزش بگیرند، تمکین خواهیم کرد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها