کد خبر : 43637

سیدحسین حسینی ، دروازه‌بان باشگاه فوتبال استقلال اعتقاد دارد تکلیف قهرمانی لیگ برتر نباید با نظرسنجی و حکم و رای مشخص شود.

به گزارش پارس فوتبال ، به نقل از کانال رسمی باشگاه استقلال، در آخرین نظرسنجی کنفدراسیون فوتبال آسیا، سیو سیدحسین حسینی مقابل الدحیل قطر از نگاه کاربران بهترین واکنش دروازه‌بان‌ها در لیگ قهرمانان آسیا شناخته شد.

سیدحسین حسینی در این خصوص اظهار داشت:

ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت امیر المومنین (ع) و آرزوی قبولی طاعات مردم عزیز کشورم و آمرزش و غفران همه عزیزان در شب‌های قدر، همانطور که وقتی یک تیم گل می‌زند حاصل تلاش همه بازیکنان است، زمانی که در کار دفاع و بسته نگاه داشتن دروازه هم اتفاق مثبتی می‌افتد، ثمره تلاش همه بازیکنان است و من از همبازیانم که با دوندگی در زمین تلاش کرده و به بسته نگه داشتن دروازه کمک می‌کنند، تشکر می‌کنم.

وی افزود:

آقای سعادتمند برنامه‌های بلند مدت خوبی برای استقلال دارد و امیدوارم در این راه موفق باشد. ما هم به عنوان بازیکن همه تلاش خود را در راه موفقیت استقلال انجام می‌دهیم.

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال با اشاره به بحث ادامه یا تعطیلی مسابقات لیگ برتر به دلیل شیوع ویروس کرونا گفت:

در خصوص شروع لیگ باید بگویم ما از شروع لیگ واهمه نداریم و حرف‌مان هم این است که تکلیف جدول باید در داخل زمین مشخص شود. هر تیمی حقش است درون زمین قهرمان شود نه با حکم و رای و نظرسنجی از بیرون زمین.

سیدحسین حسینی ادامه داد:

درست است که با صدر جدول فاصله داریم، اما برای قهرمانی همچنان شانس داریم و تا آخرین لحظه‌ای که شانس داشته باشیم برای این منظور تلاش خواهیم کرد.  اگر صحبتی برای عدم از سرگیری لیگ بود، صرفا به خاطر سلامتی جامعه است و هنوز هم می‌گویم نباید جان انسان‌ها فدای مسابقات شود. با این وجود تابع تصمیمات مقامات مربوطه هستیم و به این تصمیمات احترام میگذاریم، اما باز هم می‌گویم ای کاش مسئولان خانواده ما را هم در نظر می‌گرفتند و ما را وارد این چالش پر ریسک و خطرناک نمی‌کردند.

وی خاطرنشان کرد:

دل مان واقعا برای تمرین و فوتبال تنگ شده است و امیدوارم هرچه زودتر شرایط دنیا و به خصوص کشور ما به حالت عادی بازگردد. یکی از دغدغه‌ها و نگرانی‌های من کسب و کار مردمی است که در این چند ماهی که کشور درگیر کرونا بوده آسیب‌دیده است. ما بهترین مردم دنیا را داریم و آنها لایق بهترین ها هستند و امیدوارم این مردم با پشت سر گذاشتن مشکلات اقتصادی به آنچه شایسته‌شان است برسند. کرونا باعث شده بعضی از سودجویان از شرایط سوء‌استفاده کنند و با سوء‌استفاده از نیاز مردم و شرایط جامعه با جان و سلامت مردم دست به سوداگری بزنند. نمی‌دانم چطوری اما آنهایی که در مقام تصمیم‌گیری برای کشور هستند باید با این جریانات فساد و سوداگری مقابله کنند، چرا که مطمئن هستم خیلی از این گرانی‌ها ساختگی است و توسط این جریانات فساد و سودجو به صورت دستی درست شده و ربطی به کرونا ندارد.

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال افزود:

اگر فوتبال می‌تواند در این روزها روی روحیه مردم تاثیر مثبت بگذارد، به عنوان عضو کوچکی از خانواده فوتبال خوشحال می‌شوم که در این کار خیر دخیل باشم. اما امیدوارم فدراسیون و سازمان لیگ هم با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی مجوز آغاز تمرینات و مسابقات را بدهد تا برای بازیکنان، مربیان، داوران و همه عواملی که در اجرای تمرین و برگزاری یک مسابقه دستی بر آتش دارند خطری ایجاد نشود.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها