کد خبر : 43632

احمد سعادتمند در پست جدید خود خطاب به هواداران استقلال نوشت: خیلی تلاش کردند تا باشگاه استقلال میلیچ و دیاباته را از دست بدهد، اما هرگز نتوانستند.

به گزارش خبرورزشی، احمد سعادتمند مدیر‌عامل باشگاه استقلال بار دیگر پیامی برای دو بازیکن خارجی استقلال و طرفداران این تیم ارسال کرد. او که پنج‌شنبه دو هفته پیش به این دو بازیکن وعده داده بود پولشان را بخش بخش به حسابشان واریز می‌کند در تازه‌ترین پیامی که برای این دو ارسال کرد، به شکل غیرمستقیم به افرادی که از درون باشگاه موافق اقدامات او نیستند طعنه زد.

سعادتمند در پست جدید خود خطاب به هواداران استقلال نوشت: «خیلی تلاش کردند تا باشگاه استقلال میلیچ و دیاباته را از دست بدهد، اما هرگز نتوانستند. او با ابراز خرسندی از این شرایط گفته حالا نه تنها این دو بازیکن در استقلال می‌مانند بلکه هواداران استقلال هم با اعتماد بیشتری همراه باشگاه خواهند بود، چون سعی کردیم نسبت به قول‌هایی که به آن‌ها دادیم صادق باشیم و یکی یکی آن‌ها را عملی کنیم.»

اردیبهشت سال قبل گفته شد احمد سعادتمند به دلیل اختلافاتی که با اسماعیل خلیل زاده داشت از هیئت‌مدیره باشگاه بیرون رفت و بلافاصله پس از او (که رئیس هیئت‌مدیره بود) خلیل‌زاده از سمت نایب رئیسی به ریاست هیئت‌مدیره باشگاه منصوب شد! با این همه شاید هم منظور سعادتمند فردی دیگر از بیرون باشگاه باشد!

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها