کد خبر : 43630

یکی از مسئولان سازمان لیگ جواب جالبی به درخواست‌های یک تیم بالانشین برای مختومه کردن لیگ نوزدهم داده و گفته است: باشد حرف شما قبول، اما اول تیم قهرمان لیگ نوزدهم، دو تیم سقوط‌کننده به لیگ دسته اول و دو تیم صعود‌کننده به لیگ برتر را انتخاب می‌کنیم و سپس اعلام خواهیم کرد لیگ مختومه است.

به گزارش خبرورزشی، مختومه کردن مسابقات لیگ برتر از مدت‌ها پیش مورد بحث بوده و هر روز برخی از مربیان و عوامل و مدیران تیم‌های لیگ برتری مصاحبه می‌کنند و خواستار تعطیلی بازی‌های لیگ برتر هستند! در این میان پرسپولیس که مدعی قهرمانی است و همچنین تیم‌های در حال صعود در لیگ یک مخالف تعطیلی بازی‌ها هستند و معتقدند سازمان لیگ باید بازی‌های این فصل را به پایان ببرد حتی اگر به قیمت این تمام شود که بازی‌های فصل آتی را با تأخیر آغاز کند؛ همان‌طور که بازی‌های این فصل به بهانه تجهیز استادیوم‌ها با تأخیر آغاز شد. سایر تیم‌ها از جمله چند مدعی قهرمانی که فاصله زیادی با صدر جدول پیدا کرده‌اند، با انجام مصاحبه یا انتشار پست و استوری در فضای مجازی خواستار تعطیلی لیگ برتر شده‌اند.

شاید پرسروصداترین این خواسته‌ها استوری «کرونا یک - فوتبال صفر» از سوی برخی تیم‌های مدعی بود که واکنش تند کمال کامیابی‌نیا و پدر نوجوان تازه درگذشته؛ متین قوسی را به دنبال داشت. این، اما همه ماجرا نبود. پس از تحت فشار قرار دادن دکتر حریرچی معاون وزارت بهداشت، مسئولان این تیم‌ها تماس‌هایی با فدراسیون فوتبال و به ویژه سازمان لیگ داشته و اصرار به مختومه شدن بازی‌ها داشته‌اند. در همین راستا شنیدیم یکی از مسئولان سازمان لیگ جواب جالبی به درخواست‌های یک تیم بالانشین برای مختومه کردن لیگ نوزدهم داده و گفته است: «باشد حرف شما قبول، اما اول تیم قهرمان لیگ نوزدهم، دو تیم سقوط‌کننده به لیگ دسته اول و دو تیم صعود‌کننده به لیگ برتر را انتخاب می‌کنیم و سپس اعلام خواهیم کرد لیگ مختومه است!»

مسئولان سازمان لیگ که بیشتر از همیشه خواهان برگزاری مسابقات لیگ برتر هستند، قصد دارند با این تهدید کاری کنند تیم‌های خواستار تعطیلی دست از تلاش‌های مکرر خود بردارند اما...

باید منتظر ماند و دید این تهدید جدید مثمرثمر واقع می‌شود یا اینکه مانع فعالیت‌های تیم‌های خواهان تعطیلی لیگ نخواهد شد؟

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها