کد خبر : 43626

پس از درگذشت یکی از شرکت‌کنندگان برنامه ستاره‌ساز، فرهاد مجیدی پیرامون احتمال برگزاری ادامه رقابت‌های لیگ برتر موضع انتقادی گرفت و این مسئله را در فضای مجازی علنی کرد.

به گزارش خبرورزشی،  فرهاد مجیدی اخیرا به طور صریح مسعود سلطانی‌فر و حیدر بهاروند را مخاطب قرار داد و مسئولیت احتمال ابتلای اهالی فوتبال به ویروس کرونا در صورت انجام مسابقات را به نوعی بر گردن آن‌ها انداخت.

این اتفاق صبح جمعه به وقوع پیوست، اما باشگاه استقلال تا بعد از ظهر دیروز کوچک‌ترین واکنشی نسبت به آن نشان نداده بود.

همین مسئله بیانگر آن است که فرهاد بدون هماهنگی و شاید حتی بدون اطلاع مدیران ارشد استقلال چنین متنی را منتشر کرده است، چون اگر با باشگاه هماهنگ شده بود بدون شک بیانیه‌ای نیز در همین رابطه توسط خود استقلال منتشر می‌شد ولی چنین اتفاقی رخ نداد.

دعوا با وزیر ممنوع

طبیعی است که مشاوران احمد سعادتمند به او تأکید خواهند کرد در شرایط کنونی اصلاً نیازی به درگیری لفظی با سرپرست فدراسیون فوتبال نیست و بهتر است همه چیز در فضای گفتمان و تفاهم جلو برود. از طرف دیگر، کاملاً بدیهی است که با توجه به شرایط خاص کشور، فدراسیون فوتبال نقش تعیین‌کننده‌ای در ادامه یافتن یا مختومه اعلام شدن فصل جاری لیگ برتر ندارد بنابراین جنگ لفظی راه انداختن با بهاروند حاصلی نخواهد داشت، اما نکته‌ای که فوق العاده مهم‌تر از تقابل با سرپرست فدراسیون فوتبال تلقی می‌شود، به میان کشیده شدن پای وزیر ورزش در این ماجراست. مدیرعامل باشگاه استقلال با نظر مستقیم وزیر انتخاب می‌شود و اعضای هیئت‌مدیره نیز حکم خودشان را از سلطانی‌فر می‌گیرند بنابراین ناگفته پیداست که وارد دعوا شدن با وزیر ورزش در باشگاه استقلال (و البته پرسپولیس) جزو خطوط قرمزی است که هیچ‌یک از مدیران آبی از آن عبور نخواهند کرد.

موضع شخصی

یکی از مدیران استقلال ظهر دیروز در این رابطه به شرط افشا نشدن نامش به خبر ورزشی گفت: نظری که فرهاد مجیدی در فضای مجازی منتشر کرد کاملاً شخصی بوده و موضع رسمی باشگاه استقلال نیست. ما دغدغه‌های سرمربی‌مان را درک می‌کنیم، اما در عین حال کاملاً تابع قانون هستیم و هر تصمیمی که ستاد ملی مبارزه با کرونا در رابطه با لیگ برتر بگیرد از نظر باشگاه استقلال محترم است بنابراین هرگز وارد تقابل با وزیر محترم ورزش نمی‌شویم.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها