کد خبر : 43585

باشگاه استقلال برای جلوگیری از انتشار اسناد محرمانه و نامه‌های داخلی این مجموعه از این پس به شکل کاملاً محسوس اقدامات جدیدی را در دستور کار خواهد داشت تا حلقه‌های مراقبت از مدارک باشگاه تنگ‌تر از قبل شود.

به گزارش خبرورزشی،  در روز‌ها و ماه‌های گذشته و از زمانی که متن کامل قرارداد آندره‌آ استراماچونی در رسانه‌های ورزشی منتشر شد، در چند مورد مشابه دیگر، اسناد و یا قرارداد‌های داخلی رسمی باشگاه استقلال با اسپانسرها، کارگزاران و حتی نامه‌های شخصی مدیرعامل به وزارت ورزش راه به سرخط خبری رسانه‌های ورزشی پیدا می‌کرد.

از این رو شنیدیم هفته گذشته دستورالعمل جدیدی از سوی احمد سعادتمند برای این منظور صادر شده تا همه نامه‌ها و اسناد باشگاه در صورت خارج و یا داخل شدن به دبیرخانه باشگاه استقلال، تنها در اختیار افرادی مشخص قرار بگیرد تا در صورت لزوم، تک‌تک افرادی که در ارتباط با آرشیو اسناد یا نامه‌ها و یا انتقال آن از بایگانی به دفتر مدیریت نقش دارند، مشخص باشند. ضمن اینکه قرار است دسترسی به اسناد رسمی باشگاه نسبت به قبل به شدت محدودتر شده و هر کس نامه‌ای را از دفتر باشگاه بخواهد، باید ابتدا درباره‌اش به دبیرخانه نامه درخواست نوشته و زیر آن را امضا کند.

در روز‌های اخیر بحث‌های زیادی پیرامون اختلاف بین اعضای هیئت‌مدیره و اعضای هیئت‌مدیره با مدیرعامل عنوان و شایعه شد برخی از مدیران باشگاه برای تخریب دیگری در حین دسترسی به اسناد از آن‌ها عکسبرداری کرده و در مواقع لزوم آن را در اختیار رسانه‌ها می‌گذارند و یا از طریق ارتباطاتی که با برخی رسانه‌های غیررسمی در شبکه‌های مجازی دارند، این اسناد را منتشر می‌کنند. بدیهی است راهکار جدید باشگاه استقلال، خروج اسناد و مدارک از این مجموعه را به شدت سخت‌تر می‌کند.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها