کد خبر : 43580

محمدرضا احمدی پس از درگذشت متین قوسی به خبرورزشی گفت: واقعاً بازیکن قابل و تکنیکی بود و می‌توانست ستاره فوتبال شود. متین در تقسیم‌ها، جزو شاگردان فیروز کریمی بود و آقافیروز همیشه می‌گفت می‌تواند آینده بسیار خوبی داشته باشد.

به گزارش خبرورزشی، پنج‌شنبه تلخی را سپری کردیم. یک شوک بزرگ دیگر به خانواده فوتبال ایران وارد شد و این بار، بازیکن جوان و مستعدی که قرار بود ستاره شود و یک ستاره در برنامه «ستاره‌ساز» بود، به دیار باقی شتافت. تلخ‌ترین اتفاقی که می‌توانست برای جوانی با کلی آرزو‌های شیرین رقم بخورد.

به بهانه درگذشت «متین قوسی» بر اثر بیماری کرونا، با محمدرضا احمدی تماس گرفتیم. محمدرضا، به خوبی متین را می‌شناخت، چون حدود سه ماه، در برنامه ستاره‌ساز همراه او بود و با مسائل فنی و روحی و شخصیتی این جوان ناکام و از دست رفته، آشنایی داشت. احمدی از اتفاق رخ داده به شدت متأثر بود ولی با این حال برای دقایقی با ما در مورد متین گپ زد.

او ابتدا گفت: «خیلی دوست ندارم در این مورد حرف بزنم، اما من جزو اولین افرادی بودم که خبر فوت متین را شنیدم. پدر متین با من تماس گرفت و خبر را داد. او گفت شما اولین فردی هستید که این خبر را می‌شنود، چون متین همیشه می‌گفت محمدرضا احمدی را دوست دارم و از حضور کنار او لذت می‌برم. به همین علت بود که خبر تلخ را به من داد.»

احمدی سپس حرف‌هایش را این‌طور ادامه داد: «روز گذشته هم ساعت ۱۰ صبح، مراسم تدفین متین در بهشت سکینه کرج برگزار شد و برای همیشه ما را ترک کرد. هنوز این خبر را باور نمی‌کنم، چون ما با هم در دوران ضبط برنامه ستاره‌ساز خیلی رفیق بودیم. روحش شاد. پسر خوب و آرامی بود. روز‌هایی که برای ضبط برنامه می‌آمد، همیشه تعدادی از اعضای خانواده همراهش بودند که نشان می‌دهد بسیار بازیکن خانواده‌دوستی است. تقریباً همه افراد خانواده می‌آمدند. پدر، مادر و سایر بستگانش پیگیر فعالیت‌های ورزشی این پسر خوب بودند. همیشه یک بچه کوچک هم با آن‌ها به محل ضبط برنامه می‌آمد و هر‌گاه برنامه تمام می‌شد، متین او را در آغوش می‌گرفت و می‌بوسید. پسر گلی بود.»

از محمدرضا در مورد پخش ویدئویی از حرکات تکنیکی متین در فضای مجازی هم پرسیدیم که این‌طور پاسخ داد: «بله، واقعاً بازیکن قابل و تکنیکی بود و می‌توانست ستاره فوتبال شود. متین در تقسیم‌ها، جزو شاگردان فیروز کریمی بود و آقافیروز همیشه می‌گفت می‌تواند آینده بسیار خوبی داشته باشد.»

احمدی حرف‌هایش را این‌طور تمام کرد: «قربانی‌های بیماری کرونا در کشورمان غیرقابل تصور بودند و حالا هم فوت متین که برای من دردناک بود. هنوز شوکه و ناراحت هستم، چون هم پسر خوبی بود و هم فوتبالیست سرشار از انگیزه و پرانرژی به حساب می‌آمد. ما در طول ضبط و پخش برنامه به مدت دو، سه ماهی با یکدیگر زندگی کردیم و حالا رفتنش برای همه ما ناراحت‌کننده است.»

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها