کد خبر : 43543

باشگاه پرسپولیس با انتشار بیانیه ای به استوری مشترک چند نفر از فوتبالیست ها و مربیان پاسخ داده است.

به گزارش "ورزش سه"، صبح امروز برخی از اهالی فوتبال که چهره های سرشناسی هم در بین آن ها دیده می‌شد، با انتشار یک استوری و با اشاره به مرگ نوجوان حاضر در مسابقه تلویزیونی ستاره ساز، از دولت خواستند تا لیگ نوزدهم را تعطیل اعلام کند.

فرهاد مجیدی سرمربی باشگاه استقلال نیز یکی از منتشرکنندگان این درخواست بود. در ادامه بازیکنان برخی از تیم ها و همچنین عده ای از مربیان مطالبه مذکور را باز نشر کردند. حالا باشگاه پرسپولیس در بیانیه ای به این استوری پاسخ داده است.

در ابتدای جوابیه قرمزها آمده: خبر درگذشت متین قوسی فوتبالیست نوجوان و استعداد خوب کشورمان باعث تالم و تاثر همه اهالی فوتبال کشورمان شد و خانواده بزرگ و میلیونی باشگاه پرسپولیس هم این ضایعه تلخ را به خانواده این مرحوم و بازماندگان تسلیت می‌گوید. ضمن ادای احترام به روح این مرحوم اما برخی از باشگاه‌ها و اهالی فوتبال در اقدامی عجیب با موج سواری و سوءاستفاده از این واقعه تلخ، خواستار لغو مسابقات لیگ برتر و تعطیلی آن به دلیل شیوع ویروس کرونا هستند!

 

سرخ ها در جوابیه خود نوشته اند: در این باره این سوال پیش می‌آید که مگر این مرحوم در زمین فوتبال دچار کرونا شده که برخی‌ها فوت یک انسان را دستمایه رسیدن به اهداف خود قرار دادند؟ مگر به دلیل درگذشت تعدادی از پزشکان و پرستاران که به راستی مدافعان سلامت هستند بیمارستان‌ها تعطیل شد؟

 

در این میان آیا جان رانندگان، کارگران، کارمندان، مشاغل و ... اهمیتی ندارد که مشاغل آنها آغاز به کار کرده و کسی هم این گونه وااسفا سر نداده است؟ آیا نگرانی از ویروس کرونا برای کارگرانی که در کوره‌های پرحرارت و معادن مشغول به کار هستند وجود ندارد؟ در این شرایط هزاران و بلکه میلیونها نفر مشغول به کار و خدمت رسانی به جامعه هستند اما به نظر می‌آید که عده‌ای بنا به مصلحت و منافع خود یا باشگاه‌شان خواستار تعطیلی لیگ برتر شدند.

باشگاه پرسپولیس با طرح پرسشی دیگر از طرفداران فوتبال نوشته است: نکته حائز اهمیت این است که افرادی خود را مدافع سلامت مردم معرفی می‌کنند با اقدامات‌شان بارها نشان داده‌اند به چیزی جز منافع خود فکر نمی‌کنند. آیا کسانی که این گونه دم از نگرانی برای سلامت مردم می‌زنند حاضرند بیزینس و شغل‌های غیر فوتبالی خود را هم تعطیل کنند؟!

در پایان این بیانیه با ادامه این لحن کنایه آمیز، آمده است: امیدواریم اتحادی که در این زمینه بین برخی از باشگاه‌ها و دشمنان دیروز که امروزه دوست‌های خوب برای همدیگر هستند در همه زمینه‌ها وجود داشته باشد!

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها