کد خبر : 43533

محمود فکری سرمربی نساجی و بازیکن پیشین استقلال اعتقاد دارد مسائل پیش آمده برای او مهندسی شده، بوده است.

به گزارش خبرورزشی، حضور محمود فکری در برنامه «ورزش تعطیل نیست» و صحبت در خصوص معرفی تیم قهرمان در صورت نیمه تمام ماندن لیگ  با حواشی زیادی همراه شد. تا جایی که برخی‌ها به خود اجازه دادند با حضور در پیج اینستاگرامی سرمربی فعلی نساجی، به وی توهین کنند.

محمود فکری سرمربی باشگاه نساجی مازندران در خصوص تعطیلی لیگ گفت: این که بخواهند لیگ را تعطیل کنند یا خیر، تصمیمی است که باید هرچه زودتر گرفته شود زیرا اگر بیش از این زمان از دست برود موجب می شود، جدا از این فصل، فصل آینده را نیز از دست بدهیم که این موضوع می تواند موجب متضرر شدن فوتبال‌مان شود.

فکری در خصوص اتفاقاتی که پس از صحبت‌هایش در برنامه ورزش تعطیل نیست، رخ داد گفت: در ابتدا باید بگویم که مدت زیادی بخاطر استقلال فحش خوردیم، حالا هم از استقلالی‌ها فحش می‌شنویم. این فحاشی ها لیاقت کسانی است که چنین الفاظی به من نسبت داده و کسانی که سناریوی تخریب فکری را نوشته اند، است. این موضوع برای خودم کاملا مشخص است که برخی از دوستان، با طراحی و مهندسی چنین سناریویی، موجب حمله به من شدند، به طوری که خیلی از کسانی که پس از حضورم در تلویزیون به من بی احترامی کردند، از اصل موضوع و صحبت‌های مطرح شده و سوالی که من پاسخ آن را دادم اطلاعی نداشتند و فقط همین که به گوششان رسیده، فکری گفت باید پرسپولیس را قهرمان اعلام کنند به من حمله کردند.

وی ادامه داد: سوال مجری از من این بود اگر لیگ بدون انجام بازی‌های باقی مانده تمام شود و از آن طرف هم قرار باشد تیم قهرمان را معرفی کنیم چه تیمی باید این عنوان را کسب کند که من هم با توجه به سوال و اینکه پرسپولیس در حال حاضر با ۱۰ امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم در صدر جدول رده بندی قرار دارد، گفتم این تیم را باید به عنوان تیم قهرمان معرفی کنند. حال این که چه اتفاقاتی رخ داده که پرسپولیس در این فصل چنین نتایجی کسب کرده، بحثی است که در حال حاضر نمی‌خواهم به آن ورود کنم ولی با توجه به فیلم‌ها و صحبت‌هایی که از برنامه‌ای چند ۱۰ دقیقه ای استخراج شده، نشان می‌دهد این اتفاقات مهندسی شده بوده است.

فکری افزود: طی چند وقت اخیر برخی از استقلالی‌ها آمار بازی، تعداد قهرمانی، گل‌های زده و همه خدمت‌هایی که به استقلال کرده‌ام را جمع آوری کرده و در جاهای مختلف گذاشته‌اند که مطمئنم همین موضوع موجب شده چه دوستان استقلالی و چه غیر استقلالی احساس خطر کنند. به هر حال تا پیش از این در لیگ یک حضور داشتیم و این دوستان خیلی روی ما حساس نبودند ولی حالا که به لیگ برتر آمدیم و در همان بازی نخست هم توانستیم تیمی که خیلی از تیم‌های بزرگ نتوانسته‌اند مقابلش نتیجه بگیرند را در شهر خودش با برد پرگل شکست دهیم، موجب شد بیشتر روی من حساس شوند که فکری دوباره آمده و می‌تواند به مانند همه سال های گذشته مقابل آدم های خائن بایستد. به هر حال کسانی که در طول زمانی که در استقلال بوده‌اند خیانت‌شان خیلی بیشتر از خدمت‌شان بوده دوست ندارند محمود فکری که همواره خادم این تیم بوده نتیجه بگیرد و بیش از این بزرگ شود. من در کارنامه ام هیچ لکه سیاهی مبنی بر خیانت به باشگاه استقلال وجود ندارد و همیشه با افتخار به این تیم خدمت کرده ام ولی حالا کسانی که بارها به خاطر منافع خود به استقلال و هوادارانش پشت و خیانت های زیادی کرده اند که هواداران برخی از آن را می دانند و خیلی ها را هم ما می دانیم و هواداران نمی دانند به دنبال تخریب من هستند.

کاپیتان سابق استقلال در مورد کسانی که چنین سناریویی را طراحی کرده‌اند گفت: نمی خواهم اسم از کسی ببرم ولی چنین واکنشی کاملا مشخص بود که از سوی تیم های رسانه این آقایان مهندسی شود زیرا پس از تمام اتفاقاتی که گفتم منتظر بودند تا چیزی بگویم که بتوانند از آن برای رسیدن به مقاصدشان علیه من استفاده کنند و حتی در این راه از انتشار صحبت هایی که خیلی قبل تر بیان کرده بودم هم دریغ نکردند، به طوری که با پیدا کردن آن صحبت ها از آرشیو، با بریدن و کنار هم قرار دادن آنها، به دنبال این بودند که به خیال خود محمود فکری را از چشم هواداران بیاندازند.

سرمربی حال حاضر باشگاه نساجی با بیان اینکه این آقایان و تیم‌های رسانه های شان را می شناسم، افزود: همین آقایان وقتی از نزدیک مرا می بینند تا زانو ختم می شوند ولی حالا که احساس خطر کردند دست به خیلی کارها می زنند.

فکری در مورد کسانی که به وی توهین کردند، گفت: به هر حال بخش اعظمی از هواداران فوتبال را جوانان و افراد کم سن و سال تشکیل می‌دهند. در این میان یک عده بدون اینکه مصاحبه من را ببینند احساساتی شده و شروع به بی احترامی کردند، یک عده هم کاملا منطقی بوده و حرفهای ما را پذیرفتند، تعدادی هم از من حمایت کردند اما تمام ماجرا این است که شاید یکسری از هواداران ندانند که این سناریوها از کجا آب می خورد ولی به شخصه مطمئنم این حواشی از کجا آب می خورد.

مربی سابق آبی پوشان پایتخت ادامه داد: همانطور که گفتم خیلی ها احساس خطر کرده و می دانند که محمود فکری در هر جایی که کار کند دست کسانی که به دنبال پول های مفت و باد آورده هستند را کوتاه می کند که همین افراد با این موضوع کنار نمی آیند و با تخریب و زدن تهمت به دنبال این هستند تا من را از چشم هواداران بیاندازند ولی محمود فکری همیشه توکلش به خدا بوده و کار خودش را می کند مانند برخی از این افراد به دنبال فالوور، حمایت مجازی و پشتیبان جمع کردن نیست. طوری زندگی کرده ام که نمی توانم حقی را ناحق کنم. نه حالا، هر موقع هم که از من سوالی شود صادقانه پاسخ آن را می دهم و اینکه کسی بدش بیاید یا اینکه خوشش بیاید برداشت خودش بوده و هیچ ارتباطی به من ندارد.

فکری در مورد نگرانی هواداران نساجی بابت تعطیلی مقطعی لیگ و احتمال سقوط تیم گفت: زمانی که به نساجی آمدیم شاید زمان کمی داشتیم ولی خوشبختانه اولین بازی که انجام دادیم با پیروزی پرگل همراه شد. تا پیش از اعلام رسمی تعطیلی لیگ هم تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و روی تیم و نفرات شناخت خوبی پیدا کردیم. در حال حاضر هم با استفاده از فضای مجازی در حال تمرین هستیم و منتظریم تا بگویند مسابقات برگزار می شود یا خیر. بابت این موضوع نگرانی وجود ندارد . الحمدلله همه بچه ها شرایط خوبی دارند . هواداران به هیچ عنوان نگران سقوط نباشند و اصلا به این موضوع فکر هم نکنند زیرا ما به دنبال این هستیم تا در جدول جایگاه بهتری به دست بیاوریم.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها