کد خبر : 43388

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من نشان داده‌ام که به پرسپولیس علاقه دارم، اما باید ببینیم در آینده چه می‌شود.

به گزارش میزان ، بشار رسن، هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس مانند سایر بازیکنان خارجی شاغل در لیگ ایران فعلا در کشور خود حضور دارد و دوران قرنطینه خود را پشت سر می‌گذارد. بشار رسن پیش از این در مصاحبه‌ای مدعی شده بود از چند تیم لیگ خارجی پیشنهاد دریافت کرده است.

حالا بشار در جدیدترین مصاحبه خود اعلام کرده که فعلا منتظر پرسپولیس است تا تکلیف او را مشخص کند و اگر این اتفاق رخ دهد احتمالا این بازیکن در پرسپولیس به کار خود ادامه خواهد داد. این در حالی است که گفته می‌شود چند پیشنهاد جدی خارجی هم به دست این بازیکن رسیده، اما او هنوز تصمیمی در این خصوص نگرفته است. رسن در خصوص شرایط این روز‌های خود گفت‌وگویی انجام داده است.

تقریبا همه بازیکنان از این وضعیت کلافه شده‌اند، تو چطور؟

واقعا همین طور است. من هم از این وضعیت خسته شده‌ام. ای‌کاش زودتر این کرونا تمام شود تا بتوانیم دوباره تمرین کنیم. البته من فعلا به صورت انفرادی تمرین می‌کنم، اما هیچ چیز جای فوتبال بازی کردن را نمی‌گیرد و دوست دارم در زمین چمن مقابل هواداران بازی کنم.

چه زمانی قصد داری به ایران برگردی؟

فعلا در عراق هستم. هنوز اجازه ندارم که راهی ایران شوم و البته اگر هم این اجازه را داشته باشم باز هم فعلا قصد ندارم به ایران بیایم تا تکلیف خودم با پرسپولیس مشخص شود.

شرایط مالی تو با پرسپولیس به کجا رسید؟

شرایط الان با گذشته هیچ فرقی نکرده است و منتظر هستم تا باشگاه به من پول بدهد.

گویا قرار است مبلغی از قسط دوم ترانسفر بیرانوند به تو پرداخت شود؟

بله باشگاه با مدیر برنامه من صحبت کرده است و پیش از این انصاری‌فرد هم به من قول داده بود که این کار انجام شود و من بتوانم قسمتی از پول این فصل خودم را دریافت کنم.

البته شایعاتی بود که قرار است قسط دوم بیرانوند به کالدرون پرداخت شود.

من از این موضوع اطلاعی ندارم، اما تا جایی که می‌دانم باشگاه به من قول داد تا پول بیرانوند را به من بدهد نه کالدرون.

در مصاحبه‌ای عنوان کردی که از قطر و عربستان و اسپانیا پیشنهاد داری.

پیشنهاد اسپانیول که منتفی شده است، اما از قطر پیشنهاد جدی دارم و یک پیشنهاد غیررسمی از عربستان دریافت کرده‌ام. به جز آن از یونان و بلژیک هم پیشنهاد جدی دارم.

یعنی جدایی تو از پرسپولیس قطعی است؟

من نشان داده‌ام که به پرسپولیس علاقه دارم و اگر باشگاه به تعهدات خود عمل کند دوست دارم در پرسپولیس بازی کنم، اما باید ببینیم در آینده چه می‌شود.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها