کد خبر : 43334

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر اینکه دوری از فوتبال و تمرینات برایش اذیت کننده است در مورد درخواست هم تیمی‌هایش گفت: امیدوارم لیگ برگزار شود تا تکلیف قهرمان مشخص شود.

به گزارش مهر، محسن ربیع خواه در خصوص تمام اتفاقات این روز‌های فوتبال ایران که منجر به تعطیلی مسابقات به دلیل شیوع ویروس کرونا شده تا آن‌ها مشغول تمرینات انفرادی باشند صحبت کرد. هافبک آرام سرخ‌ها که همواره سعی کرده است از حواشی به دور باشد از روز‌های خانه نشینی خود صحبت کرد و درباره مشکلات موجود در بدنه مدیریتی این باشگاه حرف زد.

روز‌های قرنطینه به دلیل شیوع ویروس کرونا چطور می‌گذرد؟

محسن ربیع خواه: در این مدت بصورت انفرادی تمرین می‌کنیم. اتفاقاً روی بدن‌های خودمان فشار می‌آوریم تا در شرایط ایده‌آل بمانیم، اما هیچ چیز جای تمرینات گروهی را نمی‌گیرد. شاید همان لحظه‌هایی که کنار بازیکنان تیم و مربیان مشغول صحبت هستیم هم باعث شود تا کمی افکارمان را به اشتراک بگذاریم و ذهنمان را آزاد کنیم.

پس حسابی دلت برای فوتبال و تمرین گروهی تنگ شده...

-خیلی زیاد! دلم برای تک تک اعضای تیم پرسپولیس تنگ شده است. وقتی در تیمی بزرگ بازی می‌کنی دلت برای تمام سر و صدا‌های داخل ورزشگاه محل تمرین و بازی‌ها تنگ می‌شود. امیدوارم خیلی زودتر از این شرایط خلاص شویم و بتوانیم با رعایت مسائل بهداشتی سلامتی خود و اعضای تیم، تمرینات را از سر بگیریم. فکر می‌کنم مردم هم دلشان برای فوتبال تنگ شده است. همین نگاه کردن به بازی‌ها باعث نشاط در جامعه می‌شود و ما هم به عنوان یک فوتبالیست حرفه‌ای نمی‌توانیم خودمان را بدون این ورزش تصور کنیم.

البته در تعطیلات توانستید بیشتر کنار خانواده هایتان باشید.

اتفاقاً می‌خواستم به همین موضوع اشاره کنم که یکی از تنها خوشبختی‌های این روز‌های سخت، بودن در کنار خانواده است. مدت‌ها بود نمی‌توانستم تا این حد در کنار خانواده، وقت گذرانی کنم، چون مدام در سفر و تمرین بودیم. روز‌های خوبی در کنار عزیزانم می‌گذرانم، اما دلتنگی برای پرسپولیس واقعاً اذیت کننده است.

حالا فکر می‌کنید بازی‌ها از سر گرفته شود؟

قطعاً دوست داریم رقابت‌های لیگ را دوباره از سر بگیرند. وضعیت مملکت هم طوری شده است که اکثر شغل‌ها می‌توانند به فعالیت خود ادامه دهند. در چنین شرایطی بهتر است فضای برگزاری بازی‌ها را نیز فراهم کرده و اجازه دهند تا با حفظ پروتکل‌ها بهداشتی، بازی کنیم. تقریباً همه چیز عادی شده است و دوست داریم در کنار سلامتی، لیگ را ادامه دهیم تا هواداران نیز به نحوی بتوانند بازی تیم‌های محبوبشان را ببینند.

البته مخالفان برگزاری ادامه بازی‌های فصل جاری لیگ برتر هم کم نیستند.

امیدواریم لیگ را تعطیل نکنند. شرایط کاملاً نشان می‌دهد که می‌توان بازی‌ها را ادامه داد. به هر حال ۹ هفته تا پایان فصل باقی مانده است و با توجه به شرایطی که در جامعه هست و الگوبرداری از سایر لیگ‌های معتبر اروپایی می‌توانیم کار را پیش ببریم. فکر می‌کنم با برگزاری ادامه بازی‌ها تحت شرایط ایمن، هیچ باشگاهی متضرر نشود.

دیدگاه هم تیمی هایت در پرسولیس راجع به این موضوع همین گونه است؟

بله همین طور است. می‌خواهیم بازی‌ها برگزار شود. تقریباً با تمام بازیکنان تیم در ارتباط هستم و صحبت می‌کنیم. همه دوست داریم بازی‌ها از سر گرفته شود.

قطعاً درباره مشکلات مالی هم با یکدیگر صحبت کرده اید؟

واقعیت این است که مشکل مالی داریم. میزان دریافتی فصل جاری، کافی نبوده است و کمی از این لحاظ اذیت شده ایم. به هر حال روزگارمان از همین فوتبال می‌گذرد و امیدوارم مسائل فعلی که در باشگاه پیش آمده حل شود. مشکلات بیشتر از گذشته هم شده است.

شما هم جزو بازیکنانی هستید که بخواهید در انتهای فصل، از پرسپولیس بروید؟

یکسال دیگر قرارداد دارم و به این موضوع پایبند هستم. افتخار می‌کنم پیراهن پرسپولیس را تن می‌کنم. سال بعد هم با پرسپولیس هستم و تنها در صورتیکه من را نخواهند به جای دیگری فکر می‌کنم.

فکر می‌کنید با پرسپولیس بتوانید پوکر قهرمانی داشته باشید؟

فاصله کمی با این رکورد داریم. به هر حال لذتی که برای بالا بردن جام هست را نمی‌توان نادیده گرفت. امیدوار هستیم بتوانیم آن را بار دیگر کسب کرده و به هوادارانمان که روز‌های خیلی سختی را می‌گذرانند تقدیم کنیم.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها