کد خبر : 43300

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس از وضعیت نامشخص باشگاه بابت مسائل مالی گلایه دارد.

به گزارش فارس، در حالی که پرسپولیس با 10 اختلاف امتیاز نسبت به تیم دوم در صدر جدول قرار دارد و این روزها هجمه‌های زیادی به مسؤولان تصمیم گیرنده از سوی سایر تیم‌ها وارد می‌شود تا ادامه مسابقات برگزار نشود، اوضاع داخلی تیم صدرنشین چندان مساعد نیست.

در همین زمینه سید جلال حسینی با گلایه از شرایط موجود اظهار داشت: در روزهایی هستیم که همه با استفاده از نام پرسپولیس کارهای خود را پیش می‌برند و متأسفانه مشکلات بازیکنان چند برابر شده است.

وی افزود: به دلیل موفقیت‌هایی که تیم در این چند سال به دست آورده، مشکلات باشگاه پشت نام این موفقیت‌ها قایم شده است در حالی که در این مدت خیلی از مدیران و شاید خیلی از افراد دیگر از این موفقیت‌ها استفاده کردند، اما حالا مشکلات مانده و ما بازیکنان.

کاپیتان سرخ‌پوشان تأکید کرد: پرونده‌هایی که باشگاه در فیفا دارد شوخی نیست و همه آنها در صورت عدم پرداخت، پرسپولیس را زمین‌گیر می‌کند، اما از این سو مدیریت، مدت‌هاست که اعضای تیم مشکلاتی دارند و همیشه به خاطر موفقیت‌هایی که داشته‌ایم صدای کسی درنیامده، مگر می‌شود همه از نام پرسپولیس استفاده کنند اما بازیکنان و اعضای داخلی تیم با مشکل رو به رو باشند. ما می‌خواهیم این وضعی که باشگاه دارد درست شود تا ما هم بتوانیم با آرامش بهتری به آینده فکر کنیم.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها