کد خبر : 43291

باشگاه ناپولی برای به خدمت گرفتن مهاجم ایرانی تیم فوتبال زنیت سن‌پترزبورگ رسماً دست به کار شد.

به گزارش تسنیم،‌ بر اساس گزارش روزنامه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت»، مدیران باشگاه ناپولی نظر خود را معطوف به جذب سردار آزمون، مهاجم ایرانی تیم فوتبال زنیت سن‌پترزبورگ کرده‌اند، بازیکنی که مدتی است زیرنظرش دارند و او را گزینه مناسبی برای جانشینی دریس مرتنس، مهاجم بلژیکی خود می‌بینند.  

طبق این گزارش، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران هم آماده تغییر تیم و بازی در سری A ایتالیاست. گفته می‌شود ارزش آزمون 25 ساله در حدود 15 میلیون یوروست و نمایندگان باشگاه ناپولی مذاکرات اولیه خود را برای به خدمت گرفتن مهاجم ایرانی زنیت آغاز کرده‌اند.

«گاتزتا دلو اسپورت» البته خبر داد کریستیانو جیونتولی، مدیر ورزشی تیم فوتبال ناپولی تا مشخص شدن تکلیف آینده حرفه‌ای دریس مرتنس، خود رسماً وارد مذاکره با سردار آزمون نخواهد شد. سردار سهمیه غیراروپایی ناپولی به حساب خواهد آمد که این مشکلی برای این باشگاه ایتالیایی به وجود نخواهد آورد.

مرتنس 32 ساله که قراردادش با ناپولی در پایان فصل جاری به پایان خواهد رسید، مذاکراتش با این باشگاه ایتالیایی برای تمدید قرارداد به نتیجه نرسیده است. از دو باشگاه اینتر و چلسی به‌عنوان مشتریان اصلی این مهاجم بلژیکی یاد شده است.

آزمون که در ماه فوریه 2019 با قراردادی سه و نیم ساله از روبین‌کازان به زنیت سن‌پترزبورگ پیوست، تاکنون در 45 بازی برای این تیم به میدان رفته و 26 گل‌ نیز برای این تیم روسی به ثمر رسانده است.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در فصل 20-2019 هم در 29 بازی، آمار 14 گل زده و هفت پاس گل را از خود با پیراهن این تیم روسی برجای گذاشته است.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها