کد خبر : 43273

هافبک عراقی پرسپولیس به خبرورزشی گفت: همه می‌دانند من کمترین دریافتی را در این فصل داشتم و بدقولی‌های زیادی به من شد. مطمئنم هواداران مرا درک خواهند کرد و به من حق می‌دهند که پیگیر طلبم باشم.

به گزارش خبرورزشی، بشار رسن هافبک عراقی پرسپولیس کمترین دریافتی را بین بازیکنان این تیم تا اینجای فصل داشته است؛ موضوعی که خود باشگاه پرسپولیس هم آن را تأیید کرده است.

بشار که چندی قبل گفته بود چند پیشنهاد خارجی دارد و به احتمال فراوان از پرسپولیس جدا خواهد شد حالا تصمیم‌گیری در خصوص آینده اش را به پایان فصل موکول کرده و البته منتظر است تا باشگاه پرسپولیس طلبش را هرچه زودتر پرداخت کند.

در همین ارتباط فرصتی دست داد تا برای دقایقی با بشار که این روز‌ها در عراق حضور دارد گپ بزنیم که این گفتگو را در ادامه می‌خوانید.

روز‌های قرنطینه را چطور می‌گذرانی؟

اکثراً در خانه هستم و جایی نمی‌روم. به صورت انفرادی تمرین می‌کنم تا اضافه وزن پیدا نکنم. بقیه اوقات را هم می‌گذرانیم. واقعاً روز‌های بدی را تجربه می‌کنیم و هیچ‌کس نمی‌توانست این روز‌ها را پیش‌بینی کند و بدتر از آن این که هیچ تاریخی برای ریشه‌کن شدن کرونا وجود ندارد. فقط باید امیدوار باشیم تا دارو یا واکسنی برای این ویروس بدیمن پیدا شود و کل دنیا نجات پیدا کند.

البته تو در فضای مجازی و لایو گذاشتن خیلی فعال بودی.

خب این روز‌ها وقت آزاد زیاد دارم و آن را در فصای مجازی استفاده می‌کنم. خیلی دلم برای فوتبال، دوستانم در ایران و هواداران پرسپولیس تنگ شده به همین خاطر سعی می‌کنم از طریق لایو دوستانم را ببینم تا کمی از شدت دلتنگی‌ام کم شود.

بیرانوند می‌گوید تو هر روز به او پیام می‌دهی تا ببینی چه زمانی او به بلژیک می‌رود تا بتوانی پولت را دریافت کنی.

(می‌خندد) علیرضا از دوستان بسیار خوب و صمیمی من است و خیلی دوستش دارم. به هر حال همه می‌دانند من کمترین دریافتی را در این فصل داشتم و بدقولی‌های زیادی به من شد. مطمئنم هواداران مرا درک خواهند کرد و به من حق می‌دهند که پیگیر طلبم باشم. من درآمد دیگری جز فوتبال ندارم و کاری از دستم برنمی‌آید.

گویا چند روز قبل هم مدیربرنامه‌هایت برای پیگیری طلبت به باشگاه رفته بود. از خروجی این جلسه خبر داری؟

فقط همین را بگویم که اتفاق جدیدی هنوز رخ نداده و من همچنان از باشگاه طلبکارم. البته یک‌سری قول‌ها داده شد و رسول‌پناه گفت مشکل مالی‌ام را حل می‌کند که امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

پیشنهاد تمدید قرارداد هم به تو دادند؟

فعلاً در این خصوص نمی‌خواهم حرفی بزنم ابتدا باید طلبم را بگیرم و بعد در خصوص سایر مسائل حرف بزنیم.

قبلاً گفته بودی چند پیشنهاد خوب خارجی داری.

بله پیشنهاد دارم و چیزی در این مورد تغییر نکرده است ولی همه چیز را به پایان فصل موکول کردم و ابتدا می‌خواهم تکلیفم با پرسپولیس مشخص شود.

تو بین هواداران پرسپولیس بازیکن محبوبی هستی و آن‌ها اصلاً دوست ندارند از تیمشان جدا شوی.

آن‌ها همیشه به من لطف داشتند و در همه حال از من حمایت کردند. هیچ‌وقت محبتشان را هنگام فوت مادرم فراموش نمی‌کنم. قطعاً این علاقه و عشق دوطرفه خواهد بود و من هم خیلی دوستشان دارم.

چند وقت پیش در جایی اعلام کردی که تحت هیچ شرایطی به استقلال نمی‌روی.

من شرایط فوتبال ایران را درک می‌کنم و می‌دانم چه حساسیت‌هایی بین پرسپولیس و استقلال و مخصوصاً هوادارانشان وجود دارد. من اگر روزی پیراهن استقلال را بپوشم دل هواداران پرسپولیس می‌شکند و آن‌ها ناراحت خواهند شد. به همین دلیل این کار را نمی‌کنم حتی اگر پیشنهاد بسیار خوبی از استقلال به دستم برسد.

ولی مثلاً بازیکنی مثل منشا این کار را کرد و از پرسپولیس به استقلال رفت.

هر کسی برای زندگی خودش تصمیم می‌گیرد و من نمی‌توانم بگویم منشا چرا این کار را کرد. منشا از دوستان بسیار خوب من است و وقتی دید او را نمی‌خواهند تصمیم گرفت به استقلال برود ولی من به خاطر هواداران هیچ‌وقت این کار را نمی‌کنم.

این روز‌ها بحث‌های زیادی در خصوص ادامه لیگ وجود دارد. نظر تو چیست؟

نمی‌دانم شرایط برای ادامه بازی‌ها مهیاست یا خیر ولی خودم دوست دارم لیگ شروع شود، چون این وضعیت خیلی عذاب‌آور است. اگر هم قرار به تعطیلی لیگ است خب تکلیف تیم قهرمان را مشخص کنند و جام را به ما بدهند.

ولی خیلی از تیم‌ها مخالف این موضوع هستند.

ما که می‌گوییم اول بازی‌ها انجام شود و ما در پایان فصل جشن قهرمانی بگیریم. اگر هم نمی‌شود خب جدول لیگ گویای همه چیز است و ما با ١٠ امتیاز اختلاف صدرنشین هستیم. چه تیمی شایسته‌تر از پرسپولیس برای قهرمانی وجود دارد؟

تیم‌های مخالف مدعی هستند در صورت ادامه لیگ می‌توانند جلوی قهرمانی پرسپولیس را بگیرند.

چطور می‌خواهند جلوی قهرمانی ما را بگیرند وقتی این اختلاف زیاد وجود دارد. به نظرم تیم‌های دیگر هم می‌دانند قهرمانی حق پرسپولیس است. در هر صورت و تحت هر شرایطی مطمئن باشید که ما قهرمان خواهیم شد و چهارمین جام را هم به هواداران خواهیم داد، چون لیاقتش را داریم و این موضوع را در زمین ثابت کردیم. در لیگ فرانسه همین اتفاق افتاد و پاری‌سن ژرمن به عنوان قهرمان معرفی شد که با تیم دوم ١٢ امتیاز اختلاف داشت.

ولی اینجا استقلالی‌ها و سایر تیم‌های مدعی لیگ‌های هلند و آرژانتین را مثال می‌زنند.

شرایط لیگ آرژانتین را نمی‌دانم ولی در لیگ هلند امتیازات دو تیم صدرجدولی مساوی بود و طبیعی است که نمی‌شود تیمی را به عنوان قهرمان معرفی کرد. هرچند اعلام شد شاید ادامه لیگ هلند چندوقت دیگر برگزار شود، اما شرایط لیگ ایران شبیه فرانسه است و باید جام به پرسپولیس برسد.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها