کد خبر : 43269

اعضای باشگاه پرسپولیس نسبت به انتخاب دکتر مهرزاد خلیلیان در ستاد مبارزه با ویروس کرونا و سخنگوی این ستاد اعتراض دارند.

به گزارش خبر ورزشی ، اوایل آذر سال گذشته بود که به دنبال پایان دوره چهار ساله دکتر غلامرضا نوروزی به‌عنوان رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی؛ دکتر مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان در حکمی دکتر مهرزاد خلیلیان را به عنوان سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی منصوب کرد.

مهرزاد خلیلیان پیش از این و طی سال‌های ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۶ ریاست فدراسیون پزشکی ورزشی را بر‌عهده داشت و حالا همین مهرزاد خلیلیان به عنوان سخنگوی ستاد مبارزه با کرونا در ورزش انتخاب و سیاست‌های این ستاد را در گفتگو با رسانه‌ها بیان می‌کند.

قرار است امروز یک‌شنبه نشست مهمی در سازمان لیگ و با حضور نمایندگان ستاد مبارزه با ویروس کرونا در ورزش و همین‌طور نماینده فدراسیون و وزارت ورزش و جوانان برگزار و در خصوص برگزاری یا لغو مسابقات لیگ برتر تصمیم‌گیری شود. در همین ارتباط شنیدیم اعضای باشگاه پرسپولیس نسبت به انتخاب دکتر مهرزاد خلیلیان در ستاد مبارزه با ویروس کرونا و سخنگوی این ستاد اعتراض دارند.

اعتراض پرسپولیسی‌ها به سمت مهرزاد خلیلیان درگذشته بوده است. دکتر خلیلیان به مدت دو سال مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان بود و موفق شد با این تیم به قهرمانی رقابت‌های فصل ۹۴-۱۳۹۳ برسد.

پرسپولیسی‌ها معترض هستند که چرا باید مدیرعامل سابق سپاهان اصفهان (رقیب مستقیم پرسپولیس در لیگ نوزدهم) برای ادامه یا لغو رقابت‌های فصل جاری تصمیم بگیرد؟

البته ما بعید می‌دانیم پست قبلی دکتر مهرزاد خلیلیان تأثیری در تصمیم‌گیری برای مختومه کردن یا ادامه مسابقات لیگ برتر در جلسه روز یک‌شنبه داشته باشد چراکه او تنها تصمیم‌گیرنده نیست و هرگز هم اعتبار خودش را ولو برای تیم سابق خدشه‌دار نمی‌کند.

پرسپولیسی‌ها امیدوارند در جلسه روز یک‌شنبه در سازمان لیگ مجوز تمرین و ادامه مسابقات صادر شود یا اینکه در صورت مختومه شدن این رقابت‌ها، صدرنشین فعلی لیگ (بخوانید پرسپولیس) با ۱۰ امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم به عنوان قهرمان لیگ نوزدهم برگزیده شود.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها