کد خبر : 43081

طبق خبر‌های رسید بودوروف بعد از فسخ، از طریق وکیل خود شکایت علیه استقلال را تنظیم کرده است. حالا باشگاه استقلال مجبور است نه ۶۰ هزار یورو که ۱۲۵ هزار یورو (پول کامل قرارداد) را به بودروف پرداخت کند.

به گزارش خبرورزشی، با دستان توانمند مدیران باشگاه استقلال پرونده‌ای که می‌شد با ۶۰ هزار یورو بسته شود، حالا با ۱۲۰ هزار یورو به اضافه جریمه، بسته خواهد شد! البته از این موارد در تاریخ باشگاه استقلال کم نبوده. مثلاً پرو پییچ با دریافت ۳۰ هزار دلار رضایت می‌داد و فسخ می‌کرد ولی استقلال این کار را نکرد تا او در نهایت از طریق فیفا ۴۲۰ هزار یورو از آبی‌ها بگیرد. در ماجرای بودوروف بازیکن بلغار هم دقیقاً این اتفاق تکرار شده است.

طبق سندی که به دست روزنامه خبرورزشی رسیده، بودوروف روز شنبه ۲۴ اسفند سال ۹۸ در نامه‌ای به باشگاه استقلال اعلام کرد باید ۶۰ هزار یورو ظرف ۱۵ روز آینده یعنی تا ۱۰ فروردین ۹۹ به حسابش واریز شود، در غیر این صورت او قرارداد را یک‌طرفه فسخ می‌کند. گویا این نامه همزمان با نامه اول میلیچ به باشگاه استقلال بوده که آن بازیکن هم استقلال را تهدید کرده بود.

باشگاه پس از دریافت نامه بودوروف، به دلیل مشکلات مالی موفق نشد پول را پرداخت کند، بنابراین بازیکن بلغارستانی نامه فسخ قرارداد خود را به فیفا ارسال و یک‌طرفه قراردادش با استقلال را پایان داد. بودوروف پیش از فسخ قراردادش اعلام کرده بود در صورتی که ۶۰ هزار یورو را دریافت کند، راضی به فسخ خواهد بود، چون می‌داند نتوانسته توقعات باشگاه را برآورده کند. البته که تعطیلی لیگ برتر هم به راحتی حق را به آن‌ها می‌داد، چون بازی برگزار نشد که او بخواهد مابقی پولش را دریافت کند.

استقلالی‌ها، اما به خاطر مشکلات مالی، این پرونده را پشت گوش انداختند تا حالا بودوروف هم از آن‌ها شکایت کرده باشد. طبق خبر‌های رسیده این بازیکن بعد از فسخ، از طریق وکیل خود شکایت علیه استقلال را تنظیم کرد. حالا باشگاه استقلال مجبور است نه ۶۰ هزار یورو که ۱۲۵ هزار یورو (پول کامل قرارداد) را به بودوروف پرداخت کند. به زبان ساده‌تر استقلال می‌توانست با یک میلیارد و ۵۰ میلیون تومان با بازیکن بلغار تمام کند ولی با ارز دیروز باید حدود دو میلیارد و ۱۰۰ میلیون به این بازیکن بدهد. تازه این وضعیت یورو در بازار امروز است و در آینده مشخص نیست.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها