کد خبر : 43023

این روز‌ها با هر پیشکسوتی که درباره استقلال حرف می‌زنید، از روز‌های فصل نقل و انتقالاتی و پایان قرارداد ۸ تن از بازیکنان این تیم حرف می‌زنند.

به گزارش خبرورزشی، روزبه چشمی، محمد دانشگر، فرشید باقری، علی کریمی، داریوش شجاعیان، فرشید اسماعیلی، مرتضی تبریزی و محسن کریمی بازیکنانی هستند که در پایان فصل قراردادشان به پایان می‌رسد ولی ظاهراً هنوز اقدامی برای تمدید قرارداد آن‌ها صورت نگرفته است.

۸ نفری که چندی قبل هم در روزنامه خبرورزشی و در گزارشی تحت عنوان «۸ خوان احمد سعادتمند» به آن پرداختیم. روز گذشته در صحبتی که با یکی از مدیران عالیرتبه باشگاه استقلال انجام دادیم، در همین باره سؤال کردیم که بالاخره تکلیف این نفرات چه می‌شود؟ این فرد مطلع به خبرورزشی گفت: «همه سیاست‌های باشگاه بر پایه حفظ شاکله اصلی تیم بنا شده است. در واقع ما که به خوبی می‌دانیم چه نفراتی و با چه شرایطی به روز‌های پایانی قراردادشان نزدیک می‌شوند بنا داریم برای حفظ آن‌ها اقدامات لازم را انجام بدهیم».

این مدیر استقلالی درباره چرایی این موضوع به خبرورزشی گفت: «با توجه به عملکرد همه آن‌ها در طول یکی، دو سال گذشته و اینکه کادر فنی هم به ۵، ۶ نفرشان قطعاً نیاز دارد، اکثر آن‌ها در تیم حفظ می‌شوند ولی تصمیم کلی بر این است که شاکله اصلی تیم تغییر نکند».

در هفته‌های اخیر پس از مطرح شدن موضوع ۸ بازیکن بدون قرارداد استقلال شایعاتی درباره عدم تمایل همکاری این مجموعه با مرتضی تبریزی و محسن کریمی به گوش رسید. دو بازیکنی که یکی عملکردی بسیار ضعیف‌تر از آنچه در تیم ذوب‌آهن بود، داشته و دیگری به واسطه مصدومیت و جراحی‌های مکرر در کتف و شکم و البته جراحی رباط صلیبی هر دو زانوی چپ و راستش! با این همه هنوز باشگاه استقلال رسماً در این باره حرفی نزده است. گرچه این فرد آگاه به خبرورزشی گفت از این ۸ نفر با ۵، ۶ نفرشان تمدید قرارداد صورت می‌گیرد.

وقتی از این مسئول استقلالی درباره اقدامات صورت گرفته در این باره پرسیدیم، گفت: «هنوز در ارتباط با تمدید قرارداد، نه با خود بازیکنان و نه با مدیر برنامه‌های آن‌ها حرفی زده نشده ولی آلارم اولیه را به آن‌ها داده‌ایم که خودشان را برای همراهی استقلال در فصل بعد آماده نگه دارند. چون فرهاد مجیدی نمی‌خواهد استخوان‌بندی اصلی تیمش را تغییر بدهد». قطعاً در روز‌های آتی با اخبار هیجان‌انگیزتری در ارتباط با جدایی یا جذب بازیکنان از سوی باشگاه مواجه خواهیم بود.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها