کد خبر : 43022

هافبک ملی‌پوش تیم فوتبال استقلال که فصل نسبتاً خوبی را همراه با آبی‌پوشان پشت سر گذاشته، به تازگی مصاحبه‌ای انجام داده که واکنش پرسپولیسی ها را به همراه داشته است.

به گزارش خبرورزشی، علی کریمی به تازگی در مصاحبه‌ای گفته: «برانکو سه، چهار سال در پرسپولیس کار کرد و فقط فصل آخر با مدیران این باشگاه به مشکل خورد. در باقی سال‌ها چه از لحاظ امکانات و چه در موارد دیگر آنجا آرامش وجود داشته و همین مسئله روی قهرمانی‌های پرسپولیس تأثیر هم گذاشته.»

همچنین در بخش دیگری از صحبت‌هایش اضافه کرد: «چطور برانکو آمد، چندین سال کار کرد و همه چیز برای او مهیا بود، اما استراماچونی بلافاصله بعد از موفقیت با استقلال از این تیم رفت؟ یک موضوع مهم دیگر حفظ شاکله اصلی بازیکنان است که در پرسپولیس چنین مسئله‌ای را دیدیم، اما در استقلال نه.»

این حرف‌ها باعث عصبانیت شدید بازیکنان پرسپولیس شده زیرا همان تفکر استقلالی‌ها علیه مدیریت باشگاه پرسپولیس و دریافت حمایت‌های ویژه از سوی وزارت ورزش را تقویت می‌کند.

یکی از بازیکنان پرسپولیس در این مورد، در فضایی دوستانه به ما گفت: «احتمالاً استقلالی‌ها یادشان رفته که برانکو ۱۴ ماه حقوق نگرفت، اما کوچک‌ترین قهر و اعتراضی نکرد. نکند فکر می‌کنند پرسپولیسی‌ها باعث قهر استراماچونی بودند؟ وضعیت مالی ما آنقدر بد بود که در همین ۴ سال، بار‌ها تمرین را به اعتصاب کشیدیم. کل درآمد باشگاه پرسپولیس بابت صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا و پول‌های اسپانسر بود که بخش بسیار کمی از آن به ما رسید. با این حال، باز هم حرف‌هایی می‌شنویم که انگار ما در ناز و نعمت بودیم و بازیکنان استقلال سختی می‌کشیدند. همین حالا، آن‌ها مدیرعامل و هیئت مدیره دارند، اما باشگاه پرسپولیس دو ماه است حتی از حضور مدیرعامل هم محروم است. اعضای هیئت مدیره هم مدام می‌گویند پول نداریم. شب عید به ما فقط ۳ درصد پرداختی داشتند و به استقلالی‌ها ۱۵ درصد در همین چند روز گذشته پرداخت شده است. دوستان وقتی حرف می‌زنند، باید این مسائل را هم ببینند.»

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها