کد خبر : 43021

یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس همچنان نگران بزرگترین مشکل غیرفنی تیمش یعنی بی پولی است.

به گزارش ایران ورزشی ، یحیی گل‌محمدی در مصاحبه‌ای که با یک برنامه تلویزیونی داشت اعلام کرد ۹۵ درصد پرسپولیس برای فصل حفظ خواهد شد. اتفاقی که با توجه به مشکلات مالی پرسپولیس و احتمال جدایی چند بازیکن کلیدی این تیم در پایان فصل، بعید به نظر می‌رسد.

یحیی درباره این نگرانی گفت: اتفاقاً در جلسه‌ای که با هیئت‌مدیره داشتم نگرانی‌ام را به هیئت‌مدیره انتقال دادم و تأکید کردم که باید برای موفقیت، ۹۵ درصد تیم و همچنین شاکله تیم حفظ شود. البته برای تمدید قرارداد هم باید پول باشد.

جدایی احتمالی چند ستاره پرسپولیس، تنها نگرانی یحیی نیست و او به مشکلات مدیریتی تیمش هم اشاره کرده است: شأن باشگاه پرسپولیس چنین شرایطی نیست. شأن تیم مدافع و شانس عنوان قهرمانی این نیست که مدیرعامل نداشته باشد. از کسانی که تصمیم‌گیرنده هستند می‌خواهم شأن باشگاه ما را حفظ کنند. آقایان رسول‌پناه، رغبتی و هاشمی در حال فعالیت هستند و زحمت هم می‌کشند، اما باشگاه پرسپولیس، باشگاهی معمولی نیست که بتوان بدون مدیرعامل آن را اداره کرد. من از شرایط موجود اصلاً راضی نیستم و از مسئولان می‌خواهم هرچه زودتر راجع به تعیین مدیرعامل و تکمیل هیئت‌مدیره و پرداختی بازیکنان تصمیمات لازم اتخاذ شود. 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها