کد خبر : 42973

مدافع میانی سرخپوشان نیز به جمع هم تیمی های معترض خود در خصوص ادعای دیگر تیم‌ها برای تعطیلی لیگ اضافه شد.

به گزارش ورزش سه، شجاع خلیل زاده، مدافع میانی سرخپوشان در واکنش به درخواست برخی تیم‌ها برای تعطیلی مسابقات این فصل گفت: واقعا این چه درخواستی است که برخی از باشگاه‌ها دارند؟ چون خودشان صدرنشین نیستند و شانس قهرمانی ندارند باید درخواست تعطیلی لیگ را بدهند؟ ای کاش رقابت‌ها جوانمردانه بود. ما در زمین بازی حرف می‌زنیم و اگر توان رقابت دارند در زمین با ما حرف بزنند. متاسفانه برخی‌ها درخواست‌های نا به جا دارند. چرا باید لیگ تعطیل شود؟

وی با اشاره به شرایط کنونی گفت: باور کنید دیروز برای انجام کاری به بیرون از خانه رفتم و حدود 2 ساعت در ترافیک بودم. چطور مردم می‌توانند به خیابان بروند اما فوتبال بازی کردن خطر دارد و برای سلامتی مضر است؟ وقتی کاسبی مردم به راه افتاده و همه در خیابان رفت و آمد می‌کنند چرا باید جلوی بازی کردن تیم‌ها را گرفت؟ متاسفانه این اقدامات از سوی تیم‌هایی انجام می‌شود که شانسی برای قهرمانی ندارند و نمی‌دانم با چه استدلالی این حرف را می‌زنند.

خلیل زاده با اشاره به موقعیت تیمش در صدر جدول و اختلاف 10 امتیازی با رقبا گفت: ما برای رسیدن به جلیی که هستیم زحمت کشیدیم و نباید این قدر راحت با سرنوشت ما بازی کنند. قطعا برای ما هم سلامتی جامعه در اولویت است اما نباید به بهانه‌های واهی مقابل موفقیت‌های ما قرار بگیرند. این که برخی از کرونا و سلامتی مردم حرف می‌زنند فقط بهانه است. اگر تیم خودشان در صدر جدول بود و شانس قهرمانی داشتند باز هم از این حرف‌ها می‌زدند؟ بهتر است با خودمان صادق باشیم. این حرف‌ها به این خاطر مطرح شده که می‌خواهند مقابل قهرمانی ما مانع ایجاد کنند. اگر قرار است بازی‌ها را تعطیل کنند واضح است که باید پرسپولیس به عنوان قهرمان مشخص و اعلام شود. فاصله امتیازی ما با رقبا خیلی چیزها را ثابت می‌کند.

مدافع میانی سرخپوشان درباره شرایط قرنطینه و دوری از تمرینات گروهی گفت: باور کنید دلم برای بچه‌های تیم، مربیان و هواداران تنگش شده است. امیدوارم زودتر تکلیف بازی‌ها مشخص شود تا دوباره بتوانیم هواداران خودمان را ببینیم. این روزها بدون فوتبال و فوتبال بدون هوادار برای ما ارزشی ندارد. امیدوارم مسئولان برگزار کننده بازی‌ها و تصمیم گیرندگان تحت تاثیر جوسازی‌ها قرار نگیرند و اجازه بدهند که حق به حقدار برسد. ما برای موفقیت تلاش کردیم و امیدوارم در کنار هواداران باز هم جشن قهرمانی بگیریم.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها