کد خبر : 42957

اخیرا شیخ دیاباته با پیشنهاد یک تیم متمول لیگ برتر ایران مواجه شده است. پیشنهادی که مشخص نیست چقدر جدی باشد.

به گزارش پارس فوتبال ، ظاهرا شیخ دیاباته بازیکن ارزشمند و محبوب استقلال که عملکرد فوق العاده ای از خودش در لیگ نوزدهم به نمایش گذاشته، در تیررس تیم متمول لیگ برتر و رقیب استقلال قرار گرفته است و به او پیشنهاد عجیبی شده و حتی با مدیربرنامه های شیخ دیاباته هم تماس گرفته شده است.

گویا این تیم لیگ برتری که ید طولایی در جذب بازیکنان خارجی گران قیمت دارد، پیشنهاد ۷۵۰ هزار دلار برای یک فصل را به مدیر برنامه های دیاباته ارائه داده است.

البته که این پیشنهاد هنوز با واکنشی از سوی دیا‌باته و مدیربرنامه های وی مواجه نشده است اما با توجه به قراردادی که این بازیکن برای یک فصل دیگر با استقلال دارد، استقلال اگر نتواند به موقع به دیاباته پول بدهد، آن وقت خطر فسخ قرارداد استقلال را تهدید می کند.

درست است که این اواخر دیا‌باته از وضعیت پرداخت های باشگاه استقلال شدیدا دلخور شده اما پیش هواداران به عنوان یک بازیکن وفادار شناخته می شود و این اولین بار نیست که پیشنهادهای جذابی از زمان حضورش در استقلال به او داده می شود با این تفاوت که این بار رقم قرارداد هم فاش شده است.

سعادتمند در تلاش است تا بدهی به دیاباته را هر چه سریعتر صاف کند. همانطور که روز گذشته اسماعیل خلیل زاده هم در صحبت های خود با خبرنگاران عنوان کرد شدیدا در تلاش هستند تا مشکلات مالی مربوط به شیخ دیاباته را حل و فصل کنند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها