کد خبر : 42895

پس از دو سال تیام در صفحه شخصی اش پست می‌گذارد و برای استقلال دلبری می‌کند و شاید مدیران باشگاه دلخوش به بازگشت تیام هستند و پشت پرده اتفاقاتی در حال رخ دادن است که توجهی به تهدید‌های دیاباته نمی‌کنند.

به گزارش خبرورزشی، از اواخر اسفندماه که شیخ دیاباته در برنامه فرمول یک حاضر شد و به وضعیت مالی باشگاه انتقاد کرد تا امروز بار‌ها درباره بدهی استقلال به این بازیکن شنیده‌ایم و از طرف مقابل از سوی باشگاه هم گفته شده که «داریم پولش را جور می‌کنیم!» جملاتی شبیه آنچه دو سال پیش درباره مامه بابا تیام گفته می‌شد. آن زمان هم در اردیبهشت‌ماه هواداران گلوی خودشان را پاره کردند که پول او را بدهید تا از استقلال جدا نشود ولی گوش کسی به این مسائل بدهکار نبود!

سرانجام ستاره سنگالی استقلال با آن درخشش خارق العاده اش در لیگ و به ویژه لیگ قهرمانان آسیا راهی عجمان و تیم‌های عربی شد! روز‌هایی که پس از جدایی اش هر چه تلاش صورت گرفت تا تیام را برگردانند نشد که نشد! حالا و پس از دو سال بار دیگر همان اتفاقات در حال رخ دادن است. خواندن کامنت‌های هواداران زیر صفحه مدیران باشگاه استقلال همان فریاد‌ها و گریه‌زاری‌های هواداران را به یاد می‌آورد که دوست داشتند مامه تیام در تیم‌شان بماند ولی امروز با یک تغییر نام، این درخواست‌ها برای ادامه همکاری با شیخ دیاباته مطرح می‌شوند! فوتبالیستی که چیز زیادی از استقلال نخواسته الا طلبش! البته نه با سند جعلی بلکه با اسناد حقیقی!

حالا پس از دو سال تیام در صفحه شخصی اش پست می‌گذارد و برای استقلال دلبری می‌کند و شاید مدیران باشگاه دلخوش به بازگشت تیام هستند و پشت پرده اتفاقاتی در حال رخ دادن است که توجهی به تهدید‌های دیاباته نمی‌کنند! اما باید به هوش باشند مبادا از اینجا رانده و از آنجا مانده شوند و با یک اشتباه محاسباتی هم شیخ را از دست بدهند و هم تیام نیاید!

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها