کد خبر : 42642

وزیر اقتصاد درباره آزادسازی سهام عدالت توصیه‌هایی به مشمولان سهام عدالت ارائه کرد.

به گزارش اقتصادنیوز فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد امروز در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران گفت: برخی دارندگان سهام عدالت شرایط اقتصادی مناسبی ندارند و به خاطر آثار اقتصادی ویروس کرونا شرایط متفاوتی دارند و از این جهت نیز بخشی از این سهام را می‌توانند برای فروش آزاد بگذارند.

وی افزود: البته بنده هم به عنوان وزیر اقتصاد و هم به عنوان یک کارشناس توصیه‌ام این است که مردم این سهام را خودشان مدیریت کنند و از فروش فوری و شتابزده خودداری کنند. حتماً دارندگان سهام عدالت به این نکته توجه ویژه کنند که اکنون ممکن است تعدادی افراد سودجو برای خرید این سهام وارد میدان شوند و از اطلاعاتی که هنوز کامل منتشر نشده سوء استفاده کنند و خدایی نکرده با قیمتی پایین تر از ارزش واقعی سهام نسبت به خرید این اوراق اقدام کنند.

وزیر اقتصاد با بیان این مطلب که سهام عدالت سهام ارزشمندی است و به مرور درباره جزئیات اطلاع رسانی خواهیم کرد، تصریح کرد:‌ این که سهامدار خودش مدیریت کند یا به شرکت واگذار کند بستگی به خودش دارد اما توصیه من به مردم این است که لطفاً به اطلاع رسانی هم توجه کنند و از فروش فوری و شتابزده جلوگیری کنند.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها