کد خبر : 40506

پس از گذشت بیش از ۴۸ ساعت از آغاز این نظرخواهی، ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر در نظرسنجی شرکت کرده اند که عدد عجیب و رکورد فوق العاده‌ای است.

به گزارش ورزش سه ، در شرایطی که فوتبال در سراسر جهان تعطیل شده، کاربران فوتبال دوست شبکه‌های اجتماعی باپرداختن به چالش‌ها و اتفاقات مختلف خود را مشغول می‌کنند و ایرانی‌ها نیز از این قافله عقب نمانده اند. از دو روز پیش کنفدراسیون فوتبال آسیا یک نظرسنجی رسمی را با عنوان اسطوره‌های ایرانی لیگ قهرمانان برگزار کرده که در آن احسان حاج صفی، قاسم حدادی فر، مهدی رحمتی، سیدجلال حسینی و فرهاد مجیدی حضور دارند و حالا رقابت بین آن‌ها به اوج خود رسیده است.

پس از گذشت بیش از ۴۸ ساعت از آغاز این نظرخواهی، ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر در نظرسنجی شرکت کرده اند که عدد عجیب و رکورد فوق العاده‌ای است. در ابتدا، سیدجلال حسینی رای بیشتری را در اختیار داشت، اما حالا فرهاد مجیدی از او پیشی گرفته و با ۵۴ درصد در صدر جدول قرار دارد. این در حالی است که سه گزینه دیگر، روی هم ۲ درصد رای آورده‌اند!

علاوه بر حضور خودجوش طرفداران، کانال‌ها و صفحه‌های هواداری نیز نقش پررنگی در داغ کردن این نظرسنجی داشته اند. نکته جالب و شاید عجیب این است که بخشی از این مشارکت سه میلیونی، به کاربرانی مربوط است که با راه‌های تقلبی قصد دارند تا رای خود را ثبت کنند. در فضای مجازی برنامه‌هایی معرفی شده اند که قابلیت لمس بی‌نهایت روی صفحه را ارائه می‌کنند و همچنین عده‌ای با پاک کردن تاریخچه مرورگر، آمار را بالا برده اند.

حالا باید دید در ساعات آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد و این کشمکش آبی و قرمز در روز‌های تعطیلی فوتبال به چه نتیجه‌ای ختم خواهد شد.

 

آخرین وضعیت نظر سنجی AFC: مجیدی همچنان پیشتاز
 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها