کد خبر : 40374

بر اساس اعلام بیمارستان فیروزگر تهران، اسماعیل خلیل زاده سرپرست باشگاه استقلال، مشکوک به بیماری کروناست و در این بیمارستان بستری شده است.

به گزارش پارس فوتبال ، اسماعیل خلیل زاده سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال که در رشت با حال عمومی بد مواجه و بنا بر اعلام پزشکان رشت مشکوک به کرونا تشخیص داده شده ، امروز با آمبولانس تهران منتقل شد و در بیمارستان فیروزگر بستری شده است.

خبرنگار ما در تماس با بخش بستری بیماران، با یکی از عوامل بخش بستری صحبت کرد و این پرستار زحمتکش در پاسخ به خبرنگار ما اعلام کرد که امروز اسماعیل خلیل زاده به بیمارستان فیروزگر منتقل شده و مشکوک به بیماری کروناست و در حال آزمایش روی او هستند.

اما پس از انتشار این خبر دقایقی پیش هم اعلام شد که دکتر کاوه ستوده پزشک تیم استقلال هم چند روزی است به دلیل بیماری کرونا در بیمارستان بستری شده است.

گفتنی است طبق پیگیری های خبرنگار ما ، وضعیت دکتر ستوده که در بیمارستان آتیه بستری است به نسبت روزهای گذشته بهتر شده است و روند درمانی خود را سپری می کند ، اما با توجه به تماس نزدیک دکتر ستوده با بازیکنان استقلال و نهفتگی طولانی مدت کرونا،  در کانال ها و پیج های هواداری استقلال ، پیام‌هایی با مضمون نگرانی  درباره وضعیت سلامتی بازیکنان استقلال دست به دست می شود .

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها