کد خبر : 40173

سرمربی ایتالیایی و سابق استقلال با اشاره به این که پیشنهادات وسوسه کننده ای از ایران دریافت کرد مدعی شد در این کشور تنها و تنها به استقلال فکر می کند.

به گزارش فوتبالی، صفحه اینستاگرام جان لوکا دی مارتزیو یکی از خبرنگاران مشهور ایتالیایی مصاحبه ای مفصل و زنده از آندره آ استراماچونی ترتیب داد تا این مربی خوش فکر ایتالیایی  بعد از مدت ها سکوت حرف های جالبی به زبان بیاورد.

استراماچونی که از محبوبیت خاصی نزد طرفداران استقلال برخوردار است با اشاره به این که در انتظار تولد سومین فرزندش قرار دارد مدعی شد در ماه های گذشته پیشنهادات وسوسه کننده زیادی از فوتبال ایران دریافت کرده اما اگر بنا به بازگشت داشته باشد ترجیح می دهد تنها هدایت استقلال را برعهده بگیرد.

به گزارش وب سایت جانلوکا دی مارتزیو، استراماچونی در ابتدا گفت:«پیشنهادات مالی مهمی از سوی دیگر باشگاه‌های ایرانی دریافت کردم اما در ایران تیم من فقط استقلال است. امیدوارم استقلال جایگاه نخست جدول که در اختیار داشت را دوباره پس بگیرد. معتقدم در لیگ قهرمانان آسیا استقلال از شانس خوبی برخوردار است. شما می‌دانید که من حامی استقلال هستم و این موضوع نیازی به گفتن ندارد».

سرمربی سابق استقلال در ادامه به اخبار خصوص لینک شدن سردار آزمون به ناپولی اشاره و افزود:« تا چند ماه اخیر، ایران در صدر رنکینگ تیم‌های آسیایی بود اما ژاپن این جایگاه را اخیرا به دست آورده است. بزرگ‌ترین استعدادهای ایرانی، خارج از این کشور بازی می‌کنند. سردار آزمون یکی از این بازیکنان است که می‌تواند در سری A خیلی خوب کار کند. در تابستان او از طریق ایجنتش با من تماس گرفت و در تماس با باشگاهی ایتالیایی بود. من معتقدم این تماس‌ها می‌تواند ادامه پیدا کند چون سردار یک مهاجم نوک مدرن است».

استراماچونی در خصوص احتمال بازگشت به ایتالیا تصریح کرد:« ماجراجویی در ایران سناریوی جدیدی برای من بود، این که بتوانم در آسیا مربیگری کنم. در حال ارزیابی شرایط تیم‌های ژاپنی و استرالیایی هستم. فوتبال آسیا دنیایی جدید و تشنه فوتبال است. اولویت من ایتالیا است اما وقتی مقصد دیگری را انتخاب می‌کنم به این دلیل است که تیم‌های مدنظر من انتخاب‌های دیگری داشته‌اند. من مربی جوانی هستم و نمی‌توانم مدت زیادی دور از فوتبال بمانم».

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها